| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | sağlık | Ağırlık yönetimi |

Sağlığı ve Hastalıkları

8 Haftada 70 Pound Nasıl Kaybedilir

Günlük hayatımızda birçok şey olduğu için, bu fazla kiloları atmak için motive olmanın zorluğunu yaşayabilirsiniz. 70 lb kaybediyorum. Böyle kısa bir süre içinde biraz zor iş alacaktır. Odaklanmalısın; 8 hafta içinde kendini zayıf ve kaba hissedeceksin! Şimdi, çok önemli bazı yaşam tarzı değişiklikleri yapmanız gerekecek: yemek tercihlerinizi incelemek ve sağlıksız maddeleri derhal diyetinizden çıkarmak. Abur cubur seviyorsanız, bu bir meydan okuma olacaktır, ancak kilo verme hedefinize ulaşmak için büyük fedakarlıklar yapmanız gerekecektir.

Markete gidip sağlıklı yiyecekler satın alın. koridorları inceliyorsun, az yağlı ve sodyumlu maddeleri araştırıyorsun. Hareket halindeyken kullanışlı olacak portakal ve elma gibi bol miktarda meyve topladığınızdan emin olun. Bir torba cips yemek yerine, bir elmayı veya portakalı yiyebilirsin. Görevde kalırsanız, sağlıksız şeyleri değiştirmek ilerledikçe kolaylaşır.

Bol miktarda su için - en azından günde 8 bardak su için. Bol miktarda su içmek, ciltteki bakteri ve yabancı maddeleri de temizler. Ne kadar çok egzersiz yaparsanız, bol miktarda su içmezseniz o kadar fazla susuz kalırsınız.

Günlük kardiyovasküler egzersizler yapın. Aşağıdaki yüksek güçlü kardiyo egzersizlerinden herhangi biri bu kalorileri yakmanıza yardımcı olur: Taebo: 45 dakikada 500 ila 600 Bisiklet: 30 dakikada 250 ila 500 kalori Yüzme: 30 dakikada 400 kalori Koşu: 30 dakikada 200 kalori Eliptik Eğitim Seti: 30 dakikada 300 kalori Yürüyüş: 30 dakikada 180 kalori (Dayanıklılık seviyenizi artırmak istiyorsanız, merdivenlerde veya çamaşır makinelerinde aşağı veya yukarı yürüyün. Bir koşu bandı kullanıyorsanız, ayarları bir eğime koyun.)

Kişisel bir eğiticinin yolda size rehberlik etmesini de tercih edebilirsiniz. Kişisel eğitmenler size birçok motivasyon sağlar ve doğru yöne yönlendirilip yönlendirilmediğinizi size bildirirler. Size yardımcı olabilecek kişisel antrenörler bulmak için yerel spor salonunuzu inceleyin. Kişisel antrenörler size mal olacak, ancak kilo vermeniz konusunda ciddiyseniz ve parası varsa, buna değer bir kişisel antrenör bulacaksınız.

İpucu

Kendinizi tartın günlük. Ne yediğinizi takip edin.

Uyarılar

Lütfen istediğiniz kilo kaybı ile ilgili doktorunuza danışın.

Gerekenler

Diyet planı

Kardiyo Egzersiz planı

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com