| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | Ruhsal Hastalık ile başa çıkmak |

Sağlığı ve Hastalıkları

Düzgün Nefes , dinlenmek iyileşmek ve konsantre yeteneğinizi artırabilir

Nasıl Sağ Breathe öğrenin . Parasempatik sinir sistemi , ya davücudun istemsiz işleyişi , doğru nefes almayı öğrenerek etkilenir . Kendini iyileşmek içinvücudun yeteneğini geliştirmek nefes teknikleri Pranayama denir . Talimatlarnefesi Desen
1

solunması Farkındalık ve soluma pratik gerektirir Tanık
. Başka herhangi bir düşünce ve kaygıları gitmesine izin , sadecenefes düşünerek başlayın . Nefes ,soluk veren ve aralarında herhangi bir duraklar Tanık. Nefes sığ veya hızlı olup olmadığını, nefes kolay ya da zor olmadığını görürsünüz.
2

derin bir nefes alın ve vücudunuzun dikkat edin. Nasılsın ? Ne duruş tutuyorsun ? Sizin nefes ve nefes doğal ve hatta hale böylece kendinizi rahat olun . Eğer bilinçli nefes uygulama gibi bir sandalyeninkenarında otururken veya düz yalan sırtınızı destekler.
3

karın ellerinizi yerleştirin . Karın senin içine çekmek dışarı uzatmak hissedin . Nefes ve omuzlarınızı rahatla . Tacın asansörleri gibi , içe ve aşağıkalça doğru , onları geri yuvarlayarak ve tarafından skapula ayarlayın . Bir sonraki nefeskarın , göğüs , kaburga veboğaz ( klavikula ) alanları genişler nasıl fark . Senin içine çekmek ile genişleyengövde dört tarafını dikkat edin. Nefes ve genişletmek içinçaba gidelim . Tailbone başınızıntacı gelenomurga boyunca gerilim serbest hissedin.
4.

Uygulamanefes 4 saniye sayaraknefes dengeleme , 2 saniye duraklama 4 saniyede nefes verin. Nefes her bölümü için saniyesayısı ile deneme . İyi bir kural içine çekmek için eşit zaman ve nefes verin. Boğaza yukarıkarından nefes ve ardından karın ağrısı, göğüs , göbek exhaling uygulamaya devam .Nefes odaklanmak korumak için yardımcı
5

Pranayama egzersiz Ujjayi olduğunu. Bu nefestrakea yoluyla hava akışını kontrol etmek için kullanılır . Eğer Ujjayi nefes , özellikle yüz kasları gibi tüm kaslarınızı gevşetin . Bu " nefes Darth Vader , " veya bir ayna sis olarak tanımlanmaktadır. Sennefes bir tıslama sesi oluşturur , öyle ki ,glottis kapatmak için hafifçe içeri doğru çene eğin. Teneffüs ve exhaling en az 10 mermi için bu nefes uygulama tekrarlayın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com