| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | Ruhsal Hastalık ile başa çıkmak |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir Manik Depresif Koca ile Yaşamak

yüksek yüksekler ve manik depresyon karakteristik düşük alçak bu ruhsal bozukluk ile yaşamayı zorlu ile insanlar olun. Bir manik depresif kocası ile yaşayan bireylerinev sorumlulukları daha almak ve bu zorlu bozukluğu ile birlikte gelenmücadeleleri aşılmasında eşlerini yardımcı olmalıdır . Ev eşinizin manik depresif ataklar kontrol altında kalmak doğru ve emin bir şekilde çalışmasını sağlamak için, siz ve eşiniz hem desağlık ve evlilik mutluluğunu sağlamak için atması gereken adımları düşünün . Talimatlar 1.bozukluğu konusunda kendinizi eğitin


. Daha iyi bu bozukluğa karakteristikzihinsel mücadeleleri anlamak böylece manik depresyon kadar okuyun . Manik depresyon anlayış geliştirerek,hastalığınbelirtilerini tanımak ve eşiniz daha kolay sergilerdavranışları spot yeteneğinizi artırabilir .
2.

günlük görevleri tamamlayın ki kocanın bozukluğu önler yapmaktan onu . Birçok manik depresif bireyler sipariş çalışan bir ev tutmak için gereklibasit ev bakım görevleri tamamlamak olamaz. Bunun yerine, bu şeyleri kendinizgörevler alarak ona yardım için eşinizin yetersizliği ağlayıp arasında . O bu basit faaliyetlerintamamlanması üzerine öfke ile uğraşmak zorunda kalmazsınız çünkü bu uygulama , eşiniz ile tartışarak zaman kaybetmeyin çünkü , stres azaltmak olacaktır , ve muhtemelen de onun stresi azaltacaktır .

3

bir yetişkin değil, bir çocuk olarak eşiniz davranın . Kanada Sağlık manik depresif kişilerin çoğu eşleri yanlışlıkla bir çocuksu bir şekildeakıl hastası bireyi tedavi etmek için başladığını bildirdi. Her zaman eşit bir ortak olarak eşiniz tedavi sağlamak için çalışma : bunu önlemek . Bu çocuk bölümü rolüngeliştirilmesi üretken değildir ve sadece her iki taraf için daha fazla sorunlara yol açar .
4. Kendi mutluluğu odaklanın

. Ruh SağlığıUlusal Enstitüsü mutlu kalan çalışmaya manik depresif bireyler ile yaşayanlar çağırıyor. Bu bozukluğu olan bireyler ile yaşamak zor olabilir ve bu bozukluk ile ilişkilizorlukları ile başa çıkmak için deneyin mutsuzluk ya da depresyona yol açabilir . Kendinizi depresif olmak için izin verirseniz, sadece eşinizin mücadeleleri katacak . Mümkün , eşiniz için güçlü bir müttefik kalmasını sağlamak için duygusal ihtiyaçlarını kendinizi mutlu etmek için zaman ayırın ve eğilimindedir.
5

intihar uyarı işaretleri hemen cevap . Manik depresif bireylerin intihar daha büyük bir risk altındadır , Kanada Sağlık raporları . Bunu önlemek için, intihar ile ilişkiliortak belirtileri farkında olmak ve onları nokta eğer hızlı hareket ediyor.
6

bir tedavi planı ile ile aşağıdakiönemini kocanızı hatırlatın . Manik depresyon yönetmek içintek yol kalır rağmen birçok manik depresyon hastaları , tedavi ile mücadele . Ruh SağlığıUlusal Enstitüsü mücadele ortaklarının planı sopa yardımcı etkin bir rol oynamak için eşler çağrısı .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com