| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | Ruhsal Hastalık ile başa çıkmak |

Sağlığı ve Hastalıkları

Zihinsel Engelliler Etkinlikler

zihinsel özürlü toplum üyeleri zor bir hızlı tempolu topluma entegre bulabilirsiniz . Zihinsel engelli bireyler ile etkileşim önemli bir hedef onları katabileceğiniz günlük faaliyetleri bulmaya çalışmaktır . Ayrıca eğlenmek ve topluma entegrasyonu yardım yardımcı olacak araçları birleştirecek olan ,faaliyet içine girişine bir eğitim yönü denemelisiniz . Özel Olimpiyatlar

Özel Olimpiyatlar her iki yılda bir düzenlenen ve bir eğlenceli ve rekabetçi bir çıkışzihinsel engelliler için , hem de engellilerle ilgili farkındalık ve eğitim sağlamaktadır . Özel OlimpiyatlarABD'de ve uluslararası düzenlenmektedir . Programının bir parçası olarak, öğrencilerÖzel Olimpiyatlar kapsamında ,gönüllü öğrenci dezihinsel engelli karşı olumsuz basmakalıp ve davranışlardan kaçınmak için nasıl eğitimli 12-17 . Yaşları engelli çocuklar ile eşleştirilmiş gönüllü . Katılımcılar diğer etkinlikler arasında , basketbol , su sporları , bowling , kriket , bisiklet , artistik patinaj , badminton ve golf rekabet edebilir. Daha fazla bilgi için irtibat:

Özel Olimpiyatlar 1133 19th Street NW

Washington , DC 20036-3604

202-628-3630


specialolympics.org
bakkal Alışveriş

zihinsel engelli katılabilir Bir temel etkinlik alışverişe gidiyor. Bu aktivitezihinsel engelli günlük yaşam ile yardımcı olur ve kendi kendine yeten bir yaşam tarzı teşvik eden bir aktiviteyi öğrenmek için olanak sağlar . Bir tabak için bir reçete toplama vemalzemeyi satın almak içinbakkala giderek başlayabilirsiniz. Kelime veya resimlerden oluşan bir alışveriş listesi hazırlayın , kullanılacak dolarsayısını izlemek ve her dolar temsil etmek çek ya da kutuları kullanın . Oradanzihinsel özürlü birey geçmesi velistedeki her madde bulmak ,öğeyi kapalı kontrol veöğeleri ödemek için yeterli para olup olmadığını ayırt olmalıdır . Öğeler aslında satın alınabilir , ya da bu etkinlik daha sonraki bir tarih için kaydedilebilir .
Topluluğu Okuma

Zihinsel engelli bireylerin bir sorun okuma ve olabilir ortak kelimeleri tanıma . Tanıma yardım için, toplum - temelli okuma onları meşgul olabilir . Toplum temelli okuma " , Caution " "Tehlike " veya yaygın olarak kullanılan kelime ve ifadeler , bir liste geliştirilmesi ve tanınması elde edilinceye kadaröğrencilerefotoğraflarını gösteren gerektirir . Tekrar yoluyla , onlardünyada görünecek gibikelimeleri tanımak içinöğrenciye öğretecek . Oradanöğrenciler dernek aracılığıyla diğer kelime öğrenmek için bireyselleştirilmiş fotoğraf yapmak için izin verebilirsiniz . Sonuç Öğrencilertoplumda etkileşim daha hazırlıklı olan ve sonunda bağımsız vatandaşlar olabilir ki olacaktır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com