| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | Ruhsal Hastalık ile başa çıkmak |

Sağlığı ve Hastalıkları

Zihinsel engelliler zor bir zaman yardımı olmadan ömrü boyunca elde olacaktır

NasılZihinsel Engelliler Eğitirsin . PubMed Sağlık göre , mental retardasyon için farklı nedenleri vardır , ama doktorlar sadece vakaların yaklaşık yüzde 25'i belirli bir neden bulabilirsiniz. Zihinsel engelli aracı yavaş veya geç zihinsel gelişim gelişmekte . Bu durumdaki çocukların öğrenme yeteneğine sahiptir amaaynı ölçüde ya da diğer çocuklar gibiaynı hızda bilgi yok . Zihinsel engelli çocukların ebeveynleri , yavaş yavaş becerileri öğrenmek motivasyon gerektirir ve zor problem çözme , matematik ve okuma gibi gelişmiş becerileri kavramak bulacaksınız hatırlamamız gerekiyor . Zihinsel özürlü sevdiklerinindesteği ve iyi bir eğitim programı ile entelektüel iyileştirmeye istikrarlı ilerleme sağlayacaktır . Talimatlar 1 erken müdahale ileçocuğun tüm potansiyelini geliştirmek


. Erken müdahale gelişimsel gecikmeler yaşayabilirsiniz engelli veya çocukları ile çocuklara yardım için egzersizler , etkinlikler ve tedavinin organize programıdır . Bebek genellikle üç yaş kadar doğumdan kısa bir süre sonraprogramı ile başlar . Zihinsel özürlü bebekler için ortak bir erken müdahale hizmetleri konuşma , fizik tedavi , uğraşı terapisi ve dil terapisi vardır . Milli Down Sendromu Derneği kalkınma anlayışı başlar ve aşama aşama ilerler sürekli bir süreç olduğunu söylüyor . Erken müdahale programınınamacı, bir çocuğun varlıklarını geliştirmek ve gelişmekte ederken onun zayıflıkları güçlendirmektir .
2

bir özel eğitim programınaçocuğu kaydedin. Program engelli çocuklarıngelişim ve eğitim ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır . Çocuklar bir kamu okul sistemi üzerinden üçyaşındayken ücretsiz bir okul öncesi programına girebilirsiniz . Özel eğitim programı içinyaş aralığı 21 -years- old 3 - yıl - eski . Programengelli ile ilişkiliçocuğun bireysel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır . Engelli Çocuklar içinUlusal Yaygınlaştırma Merkezi göre , okul çalışanları çocukları için bireyselleştirilmiş eğitim programı sunmak için anne ile çalışmaya hazırız .
3

toplumda işleyen yaşam becerilerini öğretin . Zihinsel engelli normal bir hayat yaşamak için yaşam becerileri gerekir . Yaşam becerileri yeme , giyinme , temizlik , bakım , alışveriş ve iş becerilerini içerir. Basit görevleri içineadımları parçalayarakbeceri mastering ilekişi yardım ve daha kolay ilerlemeyi izlemek için yapacaktır . Eğerkapıyı kilitlemek için nasıl birisi öğretim iseniz , o zamankapıyı kapatma ile başlayabilirsiniz . Birçok engelli ortalama zeka ve hafif fiziksel sorunları var . Bağımsızlık genellikle daha sonra yetişkinlik ya da ergenlik döneminde bu çocuklar için elde edilir . Bu sorumlu ve mümkün olduğunca bağımsız olması için bu durumda olan insanlara öğretmek için önemlidir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com