| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | Ruhsal Hastalık ile başa çıkmak |

Sağlığı ve Hastalıkları

Beyzbol korkusu aşmak için Teknikleri

Psikiyatri ve Davranış GenetikVirgina Enstitüsü tarafından 2001 yılında yapılan bir çalışmada , fobiler muhtemelen genetik bağlantılı olduğunu ortaya koymaktadır . Bir fobifobik korkutucu bulduğu dış uyaran bir içgüdüsel bir fiziksel reaksiyondur . Bu kadar şiddetli anksiyete ya da tam dışarı panik atak olarak tezahür eder . Beyzbol korkusu ilefobik anksiyete , onun üstesinden gelmek için küçük bir uygulama ihtiyacı var. Korku

fobik bakan korkusununmantıksızlığı farkındadır . Bu fobik üzerindekorku kafa yüzleşmekakıl ve bilinç olduğunu ima eder. O, küçük adımlarla , yavaş yavaş korkusunu yüzleşmek mümkün değildir . Fobik o gün görmek mümkün olduğunu tam görünümünde bir beyzbol tutarak başlar . Bir sonraki adım,topuhavadayukarı savurma ve tekrar yakalamak pratik etmektir . Fobik bir ortağı iletopu atmak ve yakalamak mümkün olduğu kadar adımlar ilerleme . Her birey kendi hızda fobi üstesinden olarak her adım ,fobik ihtiyaçları kadar uzun sürüyor .
Neuro - Linguistic Programming ( NLP )

NLP tarafındanfobik yardımcı bir tehdit olarak güvenli bir durum tanıma durdurmak için onu gerçekliği yeniden programlayarak . Tedavisi beyzbol korkusunu içeren deneyimini yenidenFobik hayal gücünü sürdürür. Kaygı dolu bir deneyim olumlu ve sağlıklı bir deneyim ile değiştirilir . Bir terapist oturumları bir diziyeniden programlama ilefobik yardımcı olur. Işitsel , kinestetik ( duygular ), görsel koku ve tat :teknik, insan deneyimininbeş büyük modaliteleri inceledikten sonra geliştirilmiştir. Bir fobi oluşmuşözel deneyimler yeniden şekillendirilmesi ,terapist yeni deneyimler oluşturur .
Enerji Psikolojisi

Enerji psikolojisi diğer enerjiaynı ilkeler üzerine kurulmuştur Bu tür akupunktur ve reiki gibi şifa yöntemleri . Terapi vücutta öngörülebilir desen seyahat enerji meridyen etkisine dayanır. Bir konuşma terapi seansı sırasındavücudun belirli noktalarına için musluklarını uygulayarak , bir terapist bültenleribeyzbol korkuya neden oluyor enerjiyi bloke . Enerji psikolojiuygulama içinde çeşitli tekniklerFobik şikayetine göre kullanılır . Örneğin, nöro - duygusal teknikleri şiddetli travma için kullanılan ve alan tedavi teknikleri fobiler için kullanılır düşünülmektedir .
Dış

aşmak fobiler ve korkular Destek desteğini gerektirir aile ve arkadaşlar . Bir korku bakan içinilk adım başlamadan bir arkadaşınınnazik teşvik paha biçilemez ,aynı ağır beyzbol fobi tedavisi takip için geçerlidir . Diğer yardım araçları yakalamak ya da bir beyzbol oyunu destekleyici bir arkadaş grubuna katılarak bir oyun gelir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com