| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni |

Sağlığı ve Hastalıkları

Şizofrenik için konut bulmak için nasıl

evde sevilen bakımı onun yararına olmayabilir . Bir şizofren içinen önemli şey, ilaç kalmaktır. Siz ve eşiniz tam zamanlı işlerde çalışmak ve sevilen biri değil zaman, o ihtiyacı hissediyorum değilse onun ilacı almak sorun olabilir. İşte bir şizofren için konut bulmak için nasıl. Talimatlar 1 tedaviye enşizofrenik işleyişi seviyesini ve açıklık değerlendirin


. Evde onun için bir yer bulmak halaen iyi seçenek, ama o bir part-time iş ya da gönüllü çalışma gibi ,gün boyunca bir şey olmalı . O da ona yardım etmek için orada kaynakların yararlanmak için istekli olmalıdır .
2

alanda sosyal hizmet kuruluşlarının içine dokunun ve denetlenen konut hakkında sormak . Bu durum yöneticileri periyodik olarak ziyaret ve destek sağlayan paylaşılan bir daire veya ev olabilir .
3

akıl hastası ile başa çıkmak için eğitimli oldum koruyucu ailelerin ilgili değildir . Bu durum yöneticileri ve diğer hastaların dışında bir dünya için göreceli daha fazla istikrar ve erişim verebilir.
4

bir yatılı ev için bakın o diğer insanların çevresinde daha rahat hissediyor . O kendi oda olsun veya bir başkası ile paylaşabilirsiniz . Orada ihtiyaç zamanlarında yardım için sitede insanlar ama onlar ruh sağlığı uzmanları değiliz .
5

alandaki grup ev seçeneklerini inceleyin . Tipik olarak bu evi sadece hastalar ve profesyonellersaat mevcuttur . Bir yarıya ev bağımlılık sorunları yanı sıra akıl hastalığı muzdarip olanlar bir şizofren için uygundur .
6

daha kalıcı bir durum için kulüp binası düzenlemeler içine atın . Bu grup sakinleri yerli vergileri gibi görevleri özen nerede yaşıyor ve diğer hastalara destek içerir . Bir kulüp binası datoplum içinde sürekli eğitim , iş eğitimi ve gönüllü faaliyetler yoluyla bağımsızlığını teşvik eder.
7 sadece son çare olarak konut arıtma tesisleri veya bakım evlerine çevirin

. Onlar uzmanları tam personel sağlar. Bu tür konut günlük yaşam aktivitelerini gerçekleştirmek için sürekli izleme ve eğitim ihtiyacı olan ağır hastayaşlı ya uygundur.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com