| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni |

Sağlığı ve Hastalıkları

Nasıl Şizofreni Bozukluğu Has Birisi Yardım

sevilen bir şizofreni ile çarpınca , bu ile başa çıkmak için arkadaşlar ve aile üyeleri için gerçekten zor olabilir . Burada yardımcı olmak için yapabileceğiniz bazı şeyler vardır . Sen Sigorta
ihtiyaç vardır yardımcı
Daha Talimatlarıkişi gerçekten şizofreni varsa 1 belirleyin


göster
olduğunu. Örneğin LSD gibi bazı ilaçlar , şizofrenibelirtileri taklit edebilir . Kişinin resmi bir tanı var , ancakkriterleri karşılayan vermezse o değerlendirilebilir böylece , hemen bir randevu .
2

şizofrenikişiye Unutmayın ,sanrılar onlar yaşandığı çok gerçek vardır . Bu onları rahatsız hissediyorum , ve belki de şiddetli bir şekildedurumu tırmandırmaya olabilir , onların sanrılar ilgilikişi ile tartışmak istemiyorum .
3

tehditkar , rahatlatıcı bir kişiyle konuşun yol. Beden dili ve göz teması izleyin. Yan yana oturan şizofrenikişiye daha rahat hissedebilir bir yoldur.
4

bu karşı - sezgisel olabilir, ancakkişi katılıyorum . OnlarCIA korkuyor iseniz , sizin gibi , "Evet ,hükümet korkutucu olabilir . " Bir şey söyleyebilirim
5

kişi ajite olursa , iyi huylu bir şey konu değiştirmeye çalışın . Bu tür iskambil olarakelleri ile aktif yaparak, şizofreni hastası birisi için yararlı oyalama olabilir .
6.

ajitasyon artar ve hissediyorum ki sen , senin , ya dakişi etrafında bireyler şizofreni risk altında olan , 911'i aramak için tereddüt etmeyin . Bunu yaptığınızda ,kişinin akıl hastalığı vardır ve ilaç kullanarak değil onları bilgilendirmek .
7.

şizofreni nadiren ilaçsız uzağa gider . Kişinin tıbbi yardım almak Yardım ve reçete edilmişilaç almak için ona teşvik eder.
8.

şizofreni ve ilişkili bozukluklar ile bir kez stabilize , birçok kişi oldukça vardır bir yaşam sürmeye devam unutmayın Normal .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com