| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni |

Sağlığı ve Hastalıkları

Çocukluk Şizofreni belirtileri

Şizofreni olan bir çocuk sorun değil ne gerçek ve ne ayırt vardır . Bu ağır kronik beyin bozukluğu olan çocuklar onlar karşılaşanpsikolojik zorluklar yansıtan pek çok farklı belirtiler gösterir . Hususlar

Çocukluk şizofreni nadirdir . Çocuklar genellikle aktif bir fantezi bir yaşam var ve farklı gelişmişlik aşamalarında geçmesi nedeniyle , şizofreni semptomları tespit etmek zor olabilir . Ayrıca, bazı çocukluk şizofreni semptomları otizm gibi diğer bozukluklar arasında benzerdir .
Yetişkin Çocukluk belirtileri karşı

Çocukluk şizofreni semptomları şizofreni olanlarda benzerdir yetişkinler değil, çocuklar daha sık Boston Çocuk Hastanesi göre , böyle varolmayan sesler gibi işitsel halüsinasyonlar yaşayabilirsiniz . Bunlar da genellikle şizofreni ile
Sosyalleşme

çocuk utangaç ve içine kapanık olabilir .Teen yıl kadar sanrılar geliştirmek ve yapamıyoruz ya da olmayın arkadaşlar tutun . Ailesiyle sarılan olmak ve diğer herhangi bir sosyalleşme korku olabilir.
Psikolojik Devletleri

çocuk olumsuz psikolojik durumlarını gösterebilir . Bu açıklanamayan ajitasyon , anksiyete , duygu eksikliği veya uygunsuz duygu , huysuzluk veya şiddet içeren davranışları içerebilir .
Reality Ayırt

çocukluk şizofreni başka belirti gerçeği ayırt edememe televizyon şovları ya da rüyalardan .
Olağandışı Davranış

çocuk gibi karmaşık yemek yeme ritüelleri veya tutarsız konuşma gibi garip davranışlar gösterebilir . Önceden - iyi bir öğrenci okul ile ciddi zorluk başlayabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com