| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni |

Sağlığı ve Hastalıkları

Birisi Şizofrenik Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır

Şizofreni her yıl yaklaşık 2 milyon Amerikalı etkileyen , şiddetli ve devre dışı zihinsel durumdur . Şizofreni olan insanlar genellikle bu tür sesler duyma veya diğer insanların kendilerine karşı komplo inanan gibi korkutucu semptomlar . Bu düşünceler şizofrenik insanların zihinsel ve fiziksel olarak düzensiz hale gelmesine neden . Tedavi birçok semptomlarını olabilir , ancak çoğu şizofren yaşamları boyunca bazı belirtiler acı çekmeye devam ediyor . Talimatlar Birisi
1

birinde önemli bir süre için şizofreni (aşağıdaki adımlarda açıklanan ) ile ilişkilibelirtilerin iki veya daha fazla sergilemeşüpheli şizofren arayın Şizofrenik olup olmadığını Nasıl Anlaşılır
ay .
2

hikayeleri o sergi sanrısal davranış paylaşıyor dinleyin. İnsanların kendisine " almak için dışarı " karşı komplo ya da olduğunu söyleyebilir . Oradyo , televizyon aracılığıyla veya malzeme okuma kişisel mesajlar almaktadır söyler zaman not alın . Somatik sanrılar arayın . O onun bedeninde bir hastalık ya da yabancı bir nesne var söyleyebilir. Megolomanlık için izleyin. O başka hiç kimse .
3

halüsinasyonlar belirtileri İzle gizli mesajları deşifre özel güçleri veya yetenekleri vardır söyleyebilir. O , görür duyar ya da bir şeyler ya da var olmayan insanlardan hissediyor sizinle paylaştığında haber almak . Yaşadıkları ve nasıl onun hakkında konuşurkenkişinin gerçek olup olmadığını değerlendirmek için bunları bilmek neredekişi , kim ona sor . O kim ona konuşma vesesli konuşabilirsiniz sormak ya da duyar sesleri ne tür sor.
4

kişi sanki kendisi veya görüşmeler ile bir monolog yürütmektedir olmadığını görmek için bak böyle bir hayali kişi ya da ses gibi , birine yanıt veriyor . Konuştuğunu ve neden o dağınık konuşma yaşanıyor olmadığını belirlemek için kendi kendine konuşuyordubirine sor .
5

monoton konuşmaları ve düz bir sesle dinleyin o genellikle duygu gerektiren bir şey anlatıyor ya da zaman heyecan .
6

kayıtsızlık duygularına dikkat edin . O artık o zamanlar zevk faaliyetlerde ya da o bir kez görmek için sevdim insanlarla sosyalleşmek içinaynı takdir var söyleyebilir. O artık ilgi nedenkişiye sormak ve o yapmak istiyorum şeylerin ne tür isteyin .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com