| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni |

Sağlığı ve Hastalıkları

Şizofrenik Katkı

Ruh SağlığıUlusal Enstitüsü , 2.4 milyon Amerikalı yetişkin 18 yaş ve üstü yıllık şizofreni muzdarip olduğunu belirtiyor . Şizofreni ( mevcut olmayan sesler duyma ) kurbanları halüsinasyonlar neden ciddi bir beyin bozukluğu , sanrılar ( gerçekçi olmayan inançları) , düzensiz düşünme ve toplumdan çekilme olduğunu. O genellikledünyayı güvenmeyen ve onun halüsinasyonlar ve hezeyanlar gerçek olduğuna inanmaktadır, çünkü bir şizofrenik destekleyen zor bir feat . Onun destek sistemi , aile, arkadaşlar , vaka yöneticileri , hekimler ve kiliseler içerebilir . Çoğu durumda , aile üyelerişizofrenik destekleyendoğrudan bir görev ile karşı karşıyayız. Eğer onun tanı doğru bilgiye sahip böylece 1
Şizofrenik
Desteklenmesi
Talimatlarışizofrenik değerlendirilmesikişi ile konuşmak isteyin

. Ona en yakın olanlar, genellikle sağlık ve hastalık dönemleri gibi o uğrar herhangi bir değişiklik , noktailk vardır. Muayene edilirken onun halüsinasyonlar ve hezeyanlar doğru olduğuna inandığı , çünküşizofren onun belirtileri inkar edebilir . Değerlendirici ile konuşan evinde belirtileri ile karşılaştırmak için kullanılabilecek , size Aktardığına bir fikir verir ve ne tanısı konuldu .
2

onun yattıktan sonra tedavi devam emin olun . Onun tedaviye devam etmezse , o , gıda , barınma ve giyim gibi onun temel ihtiyaçlarını ihmalölçüde psikotik ve dağınık olabilir . Uygun denetimi olmadan, onun ilaç durdurma veya takip tedavi ziyaretleri yapmaya reddedebilir . Tedavi kalır ve o reçete olarak
3

onun halüsinasyonlar ve hezeyanlar ile tanımlayın . Alır, ama nazik değiller ona anlatmak sağlayarak onun ilaç alımı takip kalmak için onu teşvik gerçek . O bir paranoyak bölüm geçiyor , özellikle de bu stratejiyi uygularken dikkatli olun . Bu süre zarfında rasyonel değildir ve sadık gerçekliğe onu geri saptırmak için girişimlerini reddeder . O onun düşünce ve inançlar ona doğrudur ama başka budurum olmayabilir anlamak o açıklamadan önce sakinleşirse kadar bekleyin . Bu ona nereden geldiğini en azından anladığını hissediyorum.
4

onun belirtilerin bir rekor ,ilaçlar , o almıştır dozu vesonuçta etkileri tutun yapar . Bu erken potansiyel relapsları tanımlamak için yardımcı olur, böylece tam bir bölüm gelişir önce de tedavi edilebilir . Onun ilaç kullanımı kayıt da tedavi etkili ve yan etkilere hangi hangi saptanmasına yardımcı olur.
5

kendisi için bakım öğrenebilirsiniz böylece onun yeteneklerini yeniden kazanmak için Yardım. Bu bir iyi - dengeli beslenmenin ve onun çalkantılı zihin sakin düzenli egzersiz içerir . O, onunla ve ona karşı değil, ya da paranoyak olacak ve ona zarar dışarı hissediyorum hissetmek gerekir . O kabul edilecek ve bu nedenle nazikçe ona rehberlik eğer uygun bir şeyler yapmak için bir çaba olacaktır istiyor .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com