| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni |

Sağlığı ve Hastalıkları

Şizofrenide Kök Hücre Tedavisi

Şizofreni , görsel ve işitsel halüsinasyonlar neden olan beyin bozukluğu, bir anti -psikotik neden olduğu güçlü ilaçlar ile tedavi edilir. Bu ilaçlar potansiyel olarak ölümcül yan etkileri vardır ve uzun süreli kullanımdan sonra etkinliğini kaybeder ; şizofreni tedavisi için yeni yollarihtiyaç seçkin bir. Kök Hücreler Nelerdir ?

Kök hücreler Sağlık devletlerinNational Institutes " yaşamın erken ve büyüme sırasındavücutta birçok farklı hücre tipleri halineolağanüstü potansiyeli var."

şizofrenik beyin

schizophrenia.com göre, biz halaşizofrenik beyindeki yanlış giden ne tam olarak emin değil gibi hücre araştırma tedavilerhastalık için çalışmayabilir kaynaklanıyor.

Tartışması

Kök hücreler genellikle embriyo ya da başka bir canlı insan türetilmiştir. Bu gerçek odaklı olmayan bazı bozukluklar sonucu, tartışma büyük bir yarattı . Şizofreni hakkında daha fazla bilgi edinmek kez
etkilerBeyin

yılında Kök Hücre beyin , hücreleri etkili bir tedavi içintuşunu basılı tutun olabilir kaynaklanıyor .
İpuçları

Şizofreniilaçları , sedasyon , titreme ve tikler drooling neden olabilir tedavisi zor bir hastalıktır . Kök hücre tedavisi uzakta uzun yıllar olabileceğinden derhal doktorunuza danışın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com