| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni |

Sağlığı ve Hastalıkları

İşaretler ve Dağınık Tip Şizofreninin Belirtileri

mantıksız veya olağandışı davranışlarMayo Clinic göre , dağınık tip şizofreni karakterize . Genel semptomlar şizofreni diğer tezahürleri olarakaynıdır , ancak Ulusal Sağlık Enstitüleri göre ,olağandışı davranışları şiddeti ve nasıl dağınık tip şizofreni ayıran günlük faaliyetlerine engel olduğunu. Davranışsal Belirtiler

Garip ve amaçsız davranışlar dağınık tip şizofrenidamgasını belirtiler ve diğer şizofreni formlarından ayırt ne olur . Dertli aktif olacak gibi görünüyor , ama onların koşulları genellikle yapıcı değildir ve eldekigörevi yoktur . Onlar giyinme ve yemek yeme , hijyen gibi rutin görevleri ile mücadele edebilir ve aynı zamanda aptal ve uygunsuz hareket edebilir .
Konuşma Sorunları

Konuşma bozuk ve anlaşılmaz olur ve saçma içerebilir Mayo Clinic göre kelime ve deyimler . Bu zor anlamak ve çözmek için .
Duygusal Belirtiler

yüz ve beden dili hem de duygununifadesi olduğunu yapma, yazılı iletişim üzerinde taşıyabilir genellikleMayo Clinic göre ,tutulmuş duygusuz ve ifadesiz görünüyor yapmak , sınırlı . Duygu ifade edildiğinde , bu beklentileridurum veya tersine için uygunsuz görünebilir .
Ulusal göre , Mental

Halüsinasyonlar ve sanrılar da dağınık şizofreni karakterize Altered Sağlık Enstitüleri. Olanlar duymak ve orada olmayan ve gerçeğe dayanmayan inançları formüle şeyler görebilirsiniz . Bu bozukluklar genellikle zor okulda veya iş yerinde çalışması yapmak ve hastaları arkadaşlar ve aileden izole hale gelebilir .
Fiziksel Belirtiler

dezorganize şizofreni bazı belirtiler fiziksel olarak fark . Örneğin, duruş aniden kötüleştirebilir . Olanlar daMayo Clinic göre , beceriksiz ve koordinasyonsuzluk görünür ve normalden daha fazla face olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com