| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni |

Sağlığı ve Hastalıkları

İşaretler ve Psychopathic Eğilimler Belirtileri

Scientific American göre, psikopati veya psikopat bozukluğuABD'de cezaevlerinde yaklaşık yüzde 25'ini etkiler. Psychopathic bozukluk genellikle psikoz için yanlış - bir kişinin gerçeklikten hezeyanlar ve halüsinasyonlar aracılığıyla tatili bir durum . Ancak , psikopatlar çok farkında gerçeklik ve kontrol bulunmaktadır . Bunlar genellikle toplumda son derece işlevsel olmasına rağmen , duygusal ve ahlaki bağlantısız diğer insanların onları kılan bazen antisosyal kişilik bozukluğu ile birleştirmesinden bir kişilik bozukluğu , muzdarip . Çünkü onların kopukluk , psikopatlar istediklerini elde etmek için insanları kullanırken veya zarar hakkında çok az ahlaki vicdan azabı var . Sunum

Psikopatlar genellikle sıradan insanlar gibi görünür . Onlar sevimli değilse , genellikle sosyal yetenekli ve kolayca ilişkileri başlatabilir . Onlar nadiren " akıl hastası " görünür ve bunun yerine iş tutmak , evleri var ve çok herhangi bir "ortalama" kişi olacakşekilde yaşamak . Henüz keşfedilmemiş nedenlerden dolayı , psikopatlar ağırlıklı erkek . En rakam üzerinden nasıl çekicilik kadınlar ve genellikle çok sayıda rahat bir ilişki içine girme ve cinsel tatmin ve kişisel kazanç için kadınların duyguları yararlanmak .
Mesafe

bir kişi alır sonra bir psikopat kaplama geçmiş , o derinlik ve önemli dekolmanı bir eksikliği fark edebilirsiniz . Psychopathic kişilikleri sık sık sığ ve insan duyguları çok ilgi veya anlayış olmadan . Onlar başka bir kişi hissedebilir veya kendi duygularını açıklamak için nasıl varsaymak az yeteneği var. Onlar çok duygu veya eki yok çünkü kısmen , bu. Bir kez ilişkilerinde , onlar , duygusuz uzak ve hatta duygusuz olabilir . Bu psikopatlar kısa vadeli ilişkilerin dizeleri olduğu bilinennedenleri arasında yer alıyor .
Sorumluluk

klasik psikopat o bitti ne olursa olsun tüm sorumluluğu inkâr . O hataları veya yaralayıcı eylemler için suçlama veya pişmanlık duygusu hissediyor. Sonuç olarak , psikopatlar sık sabıka kayıtları var . Yakalandıklarında , bir psikopat tekrar yakalanmamak için nasıl anlamaya ziyade öğrenmek ve reform için bir fırsat olarak almak içindeneyimlerini kullanmak olasıdır . Benzer şekilde , psikopatlar diğerleri kullanarak ve zarar hakkında hiçbir pişmanlık yok . Bu onlara zorluk ya da pişmanlık duymaksızın manipülatif ploys yapmanızı sağlar.
Gençlik

Psikopatlar çocukluk gibi genç belirtileri gösteren başlar , ancak daha sık ergenlik döneminde . Otorite figürleri ve diğer çocuklar ile ilgili sorunlar derde yıkıcı davranışlar , tüm işaretler vardır . Çocuk suç kayıtları psikopatlar arasında yaygındır . Hukuk ve ceza sistemi ile bu ilk karşılaşmalarda genellikle ne gibi yetişkin suçluları başarılı olmak için bunları öğretmek. Psikopatlar her zaman şiddet değildir . Ancak, şiddet olanların sık sık bu tür seri katil Ted Bundy , medyanın dikkatini çekti .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com