| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | Genel Ruhsal Hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Nasıl ADD için Değerlendirilen Bir Çocuk Have

çocukluk Dikkat Eksikliği Bozukluğu içintanı kriteri , bir çocuğun belirtileri altı ay boyunca devam ediyorsa mutlaka bu devleti ( ADD ) ,göre , 7yaşından önce görünür ve hayatının iki veya daha fazla alanları etkileyebilir Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi American Academy . Tıbbi koşullar , yaşam olayları ve diğer psikolojik sorunlar stres bu bozukluğu benzeyebilir , ancak kalifiye bir uygulayıcı bir ADD değerlendirme çocuğunuzun zorluklarınnedenini ve uygun yönetimi belirlemek yardımcı olacaktır . Talimatlar böyle bir işitme sorunu ya da nörolojik bozukluk gibi herhangi bir tıbbi koşullar , çocuğunuzu değerlendirmek böylece 1 çocuk doktoru ile bir randevu ayarlamak


. Altta yatan bir sağlık durumunun hiçbir kanıt varsa bir ruh sağlığı sevk veya öneri içindoktorunuza danışın .
2.

değerlendirmesi için bir ruh sağlığı sağlayıcı seçin . Çocuk doktoru tavsiye izleyin , ya da çocuk terapi ya da Dikkat Eksikliği Bozukluğu uzmanlaşmış psikologlara başvurarak aramanızı daraltmak . Gerekirse , yere göre hizmet profesyonel bir dizin CHADD.org ziyaret ve onların önerileri için arkadaş, aile ve diğer sağlık hizmetlilerinin isteyin .
3

seçtiğiniz sağlayıcı ile bir randevu planlayın veADD değerlendirme ile ona yardımcı olmak için bilgi toplamak . Evden onun davranışları hakkında bilgi için çocuğunuzun öğretmeni veya bakıcılar sorun ve ayrıntılı bir değerlendirmeye yardımcı olmak için çocuğunuzun tıbbi ve aile öyküsü unutmayın.
4

planlanan randevu katılın ve istenen herhangi bir bilgi sağlamak .
5

psikolog ile herhangi bir endişeniz tartışın ve onun tedavi önerileri uygulayın . Çocuğunuz bir ADD tanı almazsa , o başka bir bozukluk için değerlendirme ve tedavi gerekebilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com