| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | bipolar Bozukluk |

Sağlığı ve Hastalıkları

Çocuklarda Bipolar Bozukluk Belirtileri

Bipolar bozukluk kişinin ruh yüksekten düşüğe sallanan, kararsız hale geldiği bir ruhsal hastalıktır . Ayrıca, manik depresyon olarak adlandırılır. Bipolar bozukluk öncelikle yetişkin etkilese de , olgular da genellikle çocuklarda ve ergenlerde tanı konur . Hiçbir tedavi ile kronik bir durumdur . Tedavi genellikle kontrol yardım ve ruh hali ve tedavi stabilize etmek için ilaçlar merkezleri . Bipolar bozukluk olarak çocuklarda yaygın değildir , çünkü bazen dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu gibi bir durum olarak yanlış teşhis edilmektedir . Bipolar bozukluğu olan görkemli Davranış

Birçok kez çocuk görkemli olarak karakterize davranışı sergiler. Onlar gibi uçan , ya da bir otorite figürü sanki onlar gibi onlar ne yapmaları gerektiğini ebeveynler, öğretmenler ve bakıcılar , gibi gerçek otorite figürlerine, söylüyorum , hareket edebilir gibi insanüstü kahramanlık yeteneğine sahip olduğuna inanıyoruz olabilir .
bipolar bozukluğu olan
Racing Düşünceler

Çocuklar genellikle kendi konuşmaları ve faaliyetleri hem de konudan konuya atlamak . Birçok çocuk onlar hakkında bir şey özellikle heyecan , özellikle , zaman zaman bu tür davranış sergileyen , ancak bir neden olmadan meydana geldiğinde bunun sık görülen bir durum olduğunda ya , bipolar bozukluğun bir belirtisi olabilir .
bipolar bozukluğu olan
Uyku

çocuklar genellikle akranları ile karşılaştırıldığında çok az uyku gerekir. Bu çocuklar sadece her gece uyku 4-6 saat alabilirsiniz , amaertesi gün yorgun ve hatta yorgun olmanın herhangi bir belirti göstermezler olacaktır .
Hiperseksüalite

bazı durumlarda , bipolar bozukluğu olan çocukların hiperseksualite özelliklerini gösterecektir . Duygusal olgunlukta ya da öğretmen gibi onlar ile temas insanlarıngenital bölgelerde , dokunmaya çalışıyorlar önce bu özellikler çapkın davranış çekici bulunmaktadır .
Diğer belirtileri
Diğer belirtiler kolay sinirlilik ya da taleplerinin ve beklentilerinin karşılanmasını değil düşmanlığı arasında; yüksek bir ruh hali ya da öforik duygu ; Aşırı konuşkanlık ve distraksiyon ; kötü karar ; ve halüsinasyonlar .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com