| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | anksiyete Bozuklukları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Anksiyete Rölyef Oyunları

Amerika Birleşik Devletleri'nde yetişkinlerin yaklaşık yüzde 18 Ruh SağlığıUlusal Enstitüleri göre , bir anksiyete bozukluğu var . Anksiyete hastalarının dörtte üçü 21,5 yaşına göre ilk atak yaşayacaksınız . Anksiyete bozukluklarının tipleri panik bozukluğu , obsesif - kompulsif bozukluk , travma sonrası stres bozukluğu , sosyal fobi , yaygın anksiyete bozukluğu ve özel fobiler vardır . Ilaç doğal olarak kaygı rahatlama sağlayabilir oyunlar ve faaliyetlerde kadar anksiyete bastırılması için tedavi seçenekleri bir çeşitlilik var. Açık Oyunlar

tenis , futbol veya basketbol oyunu yaparak anksiyete aklını alın . Top üzerinde yoğunlaşmak size anksiyete neden ne olursa olsun unutun yardımcı olacaktır . Gelip bir rekabet içineoyun yapmak için bir arkadaş veya aile üyesi değildir . Buev, egzersiz çıkmak ve sosyal faaliyette sizi zorlar . Egzersizhareket ruh bir asansör neden endorfin seviyelerini yükseltmek olurkenkombinasyonusinirleri teskin eder . Bir hafta Bu faaliyeti birkaç kez planlamak ve maksimum fayda sağlamak içinrutin sopa .
Sanat ve El Sanatları

bir sanat projesi içine iç kaygı ve endişeleri Çevir . Çizim veya bir heykel yapım , boyama yoluyla kendinizi ifade . Yaratma eylemi endişe uzak enerjisini kanalize edecektir . Eğer serbestçe çizim veya boyama boya -sayıları oyunu deneyin anksiyete için bir saptırma oluşturmak için yeterli yapıya sağlamaz . Buzihin meşgul ve uzak anksiyete enerjisini kanalize etmek zorlar . Örgü veya tığ ve giysi parçasının üzerinde çalışmak için öğrenin zaman endişe kırpma up duygular. Örgü ve crocheting konsantrasyon gerektiren karmaşık bir iştir . Dikiş bir etkinlik kaygısı zihninizi almak için başka büyük bir seçenektir .
Word ve Numarası Bulmacalar

çapraz bulmaca ve Sudoku bulmaca bir kitapçık tutun çantanızda , masanızın çekmecesinde ya da torpido gözüne . Eğer anksiyete sürünen hissediyorum bir bulmaca her zaman dışarı atın . Kelime bulma ve beyninizi çalışırken bir sudoku endişeler zihninizi alacak çözme . Yerine bir deste tutmak düşünün bulmacalar bu tür çözme ve endişeli hissediyor zaman solitaire bir oyun oynuyor bir hayranı değilseniz .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com