| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | anksiyete Bozuklukları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Fear Üstesinden Nasıl

Korku gerçekten bizi mutlu kılacakşeyler yapıyor bizi tutar . Budoğru kişi ,doğru iş ,doğru sağlık düzeyini , ve temeldesağ hayat bulma bizi engelleyebilir . Sefil bir iş rahat olma , ilişki , ya da sağlıksız vücut kolaydır . Korkunun üstesinden gelmek ve gerçekten mutlu ve sağlıklı olmak için ne anlama geldiğini öğrenmek için bu konfor bölgesi patlak . Talimatlar 1harici tüm gürültü kapatın ve hakkında düşünmek içinzaman ayırın


. Bildiğiniz mutlu kılacakşeyler ve değiştirmek için yapabileceğinizşeylerin bir listesini yapın . Bunun yerine bir iş bir kariyer istiyorsanız, excel ve sevgi bir kariyer bulmak için hobi ve güçlü bakmak .
2

Dinle üzerinden yapabilirsiniz diyor başınızıeleştirmen ' t okula geri gidin. Eğer sağlıklı olmak için diyet ve egzersiz yapamam diyor başınızısesini görmezden . Eğer kabul edilmesi de ret korkuyor ya da değil , çünkü eğlenmek için arkadaşlarınızla dışarı gidiyor sizi tutarkendine konuşma kapatın .
3

hayatınızı öncelik . Çalışma vefatura ödeme gerekli, ancak bir kariyer ya da bir derece almak içinyere ihtiyacınız varsa o zaman hayat ve kendi ihtiyaçlarınıza öncelik gerekebilir . Süslü bir araba ödeme ile , bir lüks daire veya ev size açlıktan olmadan hedeflerinize ulaşmak içinpara vermek için ortadan kaldırılabilir her şey vardır , bir fantezi araba izlemek asla televizyon kanalları için ödeme .
4

Meditate korkuyu aşmak için . Gözleriniz ile sessiz bir odada oturup kapattı. Eğergeçmişte korkulanetkinliğini veya hedefe resim ama bir gerçeklik yapmak istiyorum . Kendinizi bu hedefe ulaşma ve onu size getirecekyeni bulunan sevinç ve mutluluk ile harika bir iş yaptığını resmi . Eğer korkuyu aşmak ve hareket kendinizi harekete geçirmek için gereken kadar sık ​​yapın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com