| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | anksiyete Bozuklukları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Anksiyete ve içinen iyi tedavi Depresyon

birlikte anksiyete ve depresyon ile ilgili olanlardurum kronik olduğunu görebilirsiniz . Önemli ölçüde iş gibi gün için günlük faaliyetleri etkileyebilir çünkü anksiyete ve depresyon içinen iyi tedaviyi bulmak önemlidir. Psikoloji Bugün göre , uzmanlar şimdi bir bozukluk iki belirti olarak depresyon ve anksiyete görüntüleyebilirsiniz . Bunlar genellikle sık sık bir arada olsa bile , ayrı ayrı bozukluklar olarak tedavi edilmiştir . Pozlama Terapi

Pozlama tedavisi hastaların anksiyete ve /veya depresyon tetikleyen bir nesne , düşünce ya da bellek yüzleşmek yardımcı olur . Anksiyete sıklıkla depresyon beslenir. Tedavi sırasında hastalar bazen kontrollü bir terapötik ortamda bir travmatik deneyim Reliving ile karşı karşıya olabilir . Zamanla maruz kalma terapisianksiyete bazı nesneleri azaltır veya durumlar neden olabilir.
Bilişsel Davranış Terapisi

Bilişsel davranış terapisi ( CBT ) hasta hissediyorum nasıl düşünmek yardım ve odaklanır bu davranışı nasıl etkilediğini . Bu durumaynı kalsa bile eğer duygularını ve eylemleri üzerinde sahipkontrolünü anlamasına yardımcı olur .

Çoğu hasta en az 16 seans sonrasında TCMB'ninsonuçları görmeye başlayabilirsiniz . Yani bir hasta sonuçlarını görmeden önce psikoterapi yıl alacağını düşünüyor etkileyici. Hastalarterapötik tedavinin bir parçası olarak atamaları ve ödev verilir . Hastalartedavi anksiyete ve depresyon için .
İlaç Tedavisi

İlaç tedavisi tedaviler doğru çalışması için bir başlangıcı ve bir sonu hedefi vardır anlamak o kadar TCMB tasarlanmıştır genellikle bozukluk en zayıflatıcı olduğu bağlıdır. Depresyon şiddetli ise , antidepresanlar için olabilir . Zoloft , Paxil ve Lexapro gibi ilaçlar her gün çalışması için yeteneğinizi artırabilir . Maruz kalma tedavisi ve bilişsel davranış terapisi gibi diğer tedaviler ile eşleştirilmiş zaman ilaç tedavisi yararlı olabilir .

Anti-depresan ilaçlarbozukluğu ile ilişkiliduygularını azaltmaya yardımcı olabilir . Bu kaygıyatan neden tedavi etmez Ancak , ilaç tedavisi , kalıcı bir çözüm değildir . Eğerilaç alarak durdurmak durumunda ,tüm sorunları hala var . Maruz kalma tedavisi veya CBT gibi davranış terapisi ile eşleştirilmiş zaman

anti -anksiyete ilaçları iyi çalışır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com