| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | anksiyete Bozuklukları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Iş sıkıntılardan ya da günlük stres olsun, stresli - out ve mutsuz hissetmenize neden olabilir Anksiyete ,

Nasıl Anksiyete Raw sinirleri yatıştırmaya . Aksine bir sinir krizi daha , kendi ham sinirleri yatıştırmaya yolu vardır . Bu bir doktor reçete olabilir reçeteli - anksiyete ilaç alarak önlemek yardımcı olabilir . Stresinizi azaltmak veertesi gün çok daha kolay hale getirmek için günün üzerinden biraz zaman ayırın . Sen Bath
Tea
Müzik
ihtiyaç vardır Daha Talimatları 1. nefes odaklanın


göster
. Eğer artan anksiyete düşünüyorsanız , gözlerinizi kapatın ve dışarı derin nefes alın. 10 Sayısı ve mutluşeylere odaklanın . Bu adımı gerçekleştirmek için evinizde veya iş sessiz bir yere gitmek için yardımcı olabilir .
2

bir baloncuk banyo alın. Sıcak, kokulu su iliklerine dinlenmek yardımcı olacak ve anksiyete ve stresi azaltacaktır . Nane ve okaliptüs banyo yağları ilesu kokulandırılmasından deneyin . Biraz mum ışığı vehavai ışık düşük tutmak gibi sert ışık rahatlama bastırmak olacak .
3

Mayo Clinic göre sizin mahalle çevresinde bir yürüyüş için gidin , düzenli egzersiz ruh halinizi iyileştirir ve stres seviyelerini azaltmak . Hafta boyunca kontrol altında anksiyete tutmak için düzenli olarak mahallede yürüyüş düşünün .
4

bazı sıcak çay içiniz. Papatya çayı dinlenmek isteyenler için popüler bir seçimdir . Isı ve hoş bir aroma sinirlerinizi gevşetir ve iyi bir ruh hali içinde koymak .
5

sevdiğiniz iyimser müzik için oturma odasında etrafında dans . Ağır metal , tekno ya da pop olsun ,yendi hareketli alacak . Kaygısız dans Sadece 15 dakika Son zamanlarda size anksiyete vermekteyizgünlük sıkıntılardan tüm unutmak yardımcı olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com