| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Yaraları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Ne Düşük Hava Kaybı Yatak Faydaları Nelerdir

? Düşük hava kaybı yatak uzun bir süre için bir hastane yatalak olanlar faydalanmak için tasarlanmıştır . Bu yatakların önlemek ve yatak yaraları iyileşmek yardımcı olabilir . Yatak yaraları olarak da bilinen

yatak boğaz , " basınç ülseri , " yaygın giderilemeyen olan basınç nedeniyle bir lezyondur . Uzun bir süre için sandalye ve yatağa mahkum olanlar bu yaralanma almak için duyarlı ve tedavi edilebilir olsa yalnız bırakılırsa , bu ölümle sonuçlanabilir .
Basınç Tahliye

Düşük hava kaybı minder yararlıdır . Hava dolu hücre nemi azaltmak ve basınç ülserleri önlemeye yardımcı olur . Mümkün ,düşük hava yatağı gibi eşitkullanıcının ağırlığını dağıtarak
Ağırlık Dağılımı

doğrudan basınç ülserleri tedavi etmek için de kullanılabilir. Bu eylem, sürtünmeyi azaltır vekılcal kapatılması aşağıda basınç rahatlama sağlayabilir .
Comfort

düşük hava kaybı yatak da konfor teşvik etmektedir. Bu şişme ve direkt olarak bir yatak çerçevesinin üzerine yerleştirilebilir. Ayrıca köpük ile katmanlı ve kolayca taşınabilir .
Markalar

düşük hava kaybı yatakları yapmak bazı ortak markalar Invacare , Lumex , ve Hill- Rom bulunmaktadır . Onlar Wal -mart dahil olmak üzere çeşitli üreticilerin online ya da satın alınabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com