| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Vizyon Göz Bozuklukları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Katarakt için Eyewash Tedaviler

Katarakt milyonlarca Amerikalı için bir sorun vardır , ve 65yaşın üzerindeki Amerikalıların yarısından fazlası , bazı katarakt sorunları var . Katarakt operasyonu için en doktorlar tarafından tavsiye edilenbir seçenek olsa da , bazı bireyler daha az invazif seçenekleri tercih . Anekdot kanıtlar ev ilaçları ya da göz damlası tedavisi bir dizi katarakt büyümesini durdurmak veya kataraktetkilerini tersine etkili olabileceğini yıllardır sürdü . Katarakt için Eyewash tedaviler bazı bireyler içinhile yapmak gibi filizlenen çeşitli yöntemler ile , giderek daha yaygın hale gelmiştir . Cinerariacineraria bitki , Afrika'da yaygın olarak bulunan bir çiçekli çalı , uzun katarakt için etkili bir tedavi olarak lanse edilmiştir

bırakır. (Yaygın CC damla olarak anılacaktır ) cineraria katarakt damla Organizatör , bunlar sadece etkili olduğunu iddia , ancak diğer katarakt tedaviağrılı , rahatsız edici yan etkileri tamamen ücretsizdir. Bazı katarakt düşer ve tedaviler gözünde hemen bir yanma hissine neden olsa da, cineraria damla kullanıcıya daha az rahatsızlık sağlamak gibi . Göz enfeksiyonları tedavisinde kullanılmak için bilinen bir bitki , genellikle bir katkı maddesi olarak görünür

Euphrasia , örneğin damla de. Hekimler Desk Reference cineraria katarakt katarakt için çareler kendi listesinde damla içerir .
Halk çare göre Elma sirkesi

Elma sirkesi , bir tedavi olabilir maladies bütün ana . Tıp bilimi bu iddiaların çoğu yedeklenmiş oldu. Elma sirkesi kullanarakkatarakt çare insanlarda ve hayvanlarda hem de kullanılır olmuştur . En talimatlara uygun olarak, sirke , distile su ile karıştırılır ve her seferinde birkaç dakika gözünde devam etti. Diğer ilaçlarkarışım içine , bu tür bal küçük bir miktar gibi ek maddeler getirilmesi için çağrı . Elma sirkesi bazen daha fazla etkinlik için ( örneğinaşağıdaki çay göz banyosu gibi ) diğer ilaçlar eklenir .
Ayurveda

Ayurveda geleneksel Hint formu olduğunu sağlığı için otlar ve egzersizleri kullanır tıp . Katarakt düzeltmek için popüler bir göz boyama Hint çayı hazırlanır vegözlere soğuk uygulanır . Triphala çay olarak bilinen bu Hint çare Hindistan'da bulunan üç farklı ağaçlarınmeyvelerinden yapılır . Çay batmış sonra, ince bir bez ile gergin vesoğutulmuş sıvı göz kabı gözler uygulanır. Tedavi günde üç kereye kadar denenmelidir , ve katarakt hastası bireyler de sağlığı içinsabahçay veakşam içmek tavsiye edilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com