| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Vizyon Göz Bozuklukları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bifokal lensler bir okuma için farklı bir reçete ve en yakın çalışma gerektiğinde kullanılır ve uzak görme için vardır

Nasıl Bifocal Lensler Değiştirilen Have . Eğer gözlük için yeni bir reçete almak, ya da lensler hasarlı veya bifokal yeni bir stil almak istiyorsanız eğer , bu yeni bir çift ile bifokal değiştirmek mümkündür . Lens değiştirmek için nasıl bilmeksüreci kolaylaştırır. Talimatları 1. Göz doktorunuzdan yazılı reçete bir kopyasını edinin


. Yasaya göre , o tam bir göz muayenesi sonrası reçete bir kopyasını size vermek vereçete genellikle bir ya da iki yıl içinde , süresi dolmadan önce .
2.

Eğer o anda bifokal türünü doğrulayın gerekir giyiyor . Bifokallerin da ilerici ya da görünmez bifokal denir düz üstleri denilen hatları ile bifokal , hatları ile üç odaklı , bifokal kaplı yuvarlak ve hiçbir hatları dahil olmak üzere , farklı tarzlarda gelir .
3

Eğer önce vardıaynı stil tutmak, ya çift odaklı farklı bir tür denemek isteyip istemediğinize karar verin . Çizgiler olmadan bifokallerin alışmak biraz sürebilir, ama birden fazla odak noktalarında okumak mümkün olmanınyararı var . Çizgili bifokallerin sadece vizyon iki puan , uzak ve yakın olması.
4

göz bakımı ile bifokal ihtiyaçlarınızı profesyonel tartışın . Gözlükçüler size özel durum ve ihtiyaçları için lensleriniyi türünü seçmek yardımcı olmak için eğitilmişlerdir . Size önceki çerçevenin içine lens yerine edilecektir
5

sizinle çerçeve alın . Çoğu laboratuarları onlarlensler uyacak garanti böylece yeni bifokal taşlama sırasındagerçek çerçeve mevcut olması gerekir.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com