| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Vizyon Göz Bozuklukları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Aylık Kontakt Lensler İle İlgili Sorunlar

Eğer kontakt lens satın alma düşünüyorsanız , doktorunuzla konuşun ve bir sınav olması gerekir . O bunları değiştirmek istiyorum ne sıklıkta ağırlayacak seçim için birçok farklı türleri vardır . Popüler bir tip aylık aşınma rehber olduğunu. Bu bir ay boyunca giymek ve sonra atmak genişletilmiş lensleri bir türüdür . Bu çok uygun olsa da, bazı komplikasyonlar ve riskler içerebilir . Enfeksiyon riski

Extended giyim kişiler bunları dışarı almak zorunda kalmadan bir ay için takabilirsiniz kişiler vardır . Bu çok uygun olmakla beraber, aynı zamanda mikroorganizmaların ve bakterilerin oluşturmak için bir şans çünkü enfeksiyonriskini artırır ,lensler günlük olarak temizlenmesi demektir .
Dev papiller konjonktivit ( GPC )

GPC genişletilmiş içerik lens kullananlar için ortak bir durumdur . Bu durum bir alerjik tipte reaksiyon neden , protein ve bakteri mevduat kurmakgöz kapağınınyüzeyinde oluşur. Periyodik lens dışarı alarak ve onları temizlik önleyebilirsiniz .
Kornea Ödemi

göz yeterince oksijen almadığı zaman Kornea ödemi neden olduğu , özellikle Eğer kontakt lens uyku . Sonuçkontakt lensler kaldırıldığında genellikle tedavi edilebilir bulanık görme vardır. Periyodik lens dışarı alınması ve onlar olmadan uyku korneal ödemolasılığını azaltabilir.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com