| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | sindirim Sağlık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bağırsak Parazitleri için Ana Çözümü

Bağırsak parazitleri çeşitli hastalıklara neden olur. Enfekte kişilerin rahatsız edici belirtiler veya hiçbir belirti karşılaşabilirsiniz . Parazitler çevremizin doğal bir parçasıdır , bu nedenle, bu kirlenmeyi önlemek zordur . Düzenli bağırsak parazit cleanses.Traditional ilaçlar bağırsak parazitleri geniş bir yelpazede ortadan kaldırmak için sunulmaktadır gerçekleştirmek için gereklidir . Bu ilaçlar elma sirkesi , sarımsak , bir homeopatik ilaç ve güçlü bir tentür , sunulduğu içintarifi içerir . Bu ilaçlar çoğu insan için çok güvenlidir. Bağırsak Parazitleri

Bağırsak parazitlerinin Hakkında Temel Bilgiler gerekli besinlerinev sahibi vücudun mahrum ve farklı hastalıkların çeşitlitanı konulmamış neden olabilir . Enfekte kişi dahil olmak üzere farklı belirtiler bir dizi , deneyim , ancak , sindirim bozuklukları, halsizlik , yorgunluk ve kansızlık sınırlı olmayabilir. Bu virüslü bir kişi hiçbir belirti gösterebilir olması da mümkündür .

İnsan enfekte hayvanların ya da dışkı , kötü hijyen ve el -ağız teması ile temas parazitleri edinebilirler . Parazitler de parazitler , hatalı yiyecek veya kontamine su ile enfekte pişmemiş gıdalarıntüketilmesi ilesisteme girebilirsiniz . Parazitler bir ana bulduk , onlar yumurtalarını ve sayısını artırmak .

Birçok durumda , sık sıksistemi temizlemek için önemli orada bir kişi bağırsak parazitleri ile enfekte olup olmadığını bilmek hiçbir şekilde olduğunu beri. Bağırsak parazitleri birçok farklı türü vardır beri , ilaçları çeşitli farklı olanları ortadan kaldırmak için kullanılabilir.
Basit Bir Ev Çözümü vebasit yöntemlerden

One bağırsak parazitleri serbesttutmada bir çorba kaşığı sindirerekalışkanlığı elde etmektir . bir bardak su her gün elma sirkesi . Elma sirkesiavantajına sahip ya da sağlıklı alkali durumdatutmada .

En güçlü elma sirkesi deanne içeren olmasıdır . Elma sirkesi Bu tür birçok sağlık gıda mağazalarında elde edilebilir . Diş minesinin aşınmasını önlemek için elma sirkesi içtikten sonra su ile iyice ağzınızı çalkalayın emin olun .
Güvenilir Folk Remedy

Sarımsak iyi olduğunu bağırsak parazitleri gibi hastalıkların geniş bir yelpazede için halk ilaç bilinmektedir . Bu aktif bileşen allicin edilir . Bağırsak parazitleri karşı bir çare olarak taze sarımsak kullanmak için osarımsak ezme tarafındanallicin serbest ezmek için önemlidir .

Parazitleri ortadan kaldırmak için günde bir , taze sarımsak karanfil atın. Bir havandakaranfil ezerekaktif bileşeni bırakın ya da sadece sıkıcı bir bıçakbıçak ile buna karşı temiz bir kesme tahtası ve basın üzerine yerleştirin . Karanfil bütün yutmak .

Ticari sarımsak kapsülleri elde etmek de mümkündür . Bunlardan bazıları sarımsakkoku kontrol yardımcı olmak için maydanoz içerenavantajı var .
Bir Klasik Homeopatik Remedy

Homeopati Samuel Hahnemann tarafından geliştirilen alternatif tıp türüdür 18. yüzyılın sonlarında . Homeopatik ilaçlar , sağlık , gıda ve organik bakkallarda daha yaygın kullanılabilir hale gelmektedir . Onlar daInternet üzerinde çok sayıda mağazalarından satın alınabilir . Boericke adlı göre


" Homeopatik Materia Medica , "çare antimonium tartaricum bağırsak parazitlerivücuttan atar . Şişenin üzerindeki yönergeleri izleyin . Homeopatik ilaçlar ilaç değildir ve herhangi bir ilaç etkileşimi veya olumsuz yan etkileri olma olasılığı düşüktür .
Güçlü tentürü

Bu ilaç güçlü , geniş spektrumlu anti - parazit edilir . Sen yapabilirsiniz Kendiniz , o şişe ve iki yıla kadar bir serin , karanlık bir yerde saklayın .

Bir litre kavanoz , votka , distile su , saklama şişeleri (tercihen 2 oz . Kehribar damlalıklı gerekir şişeler ) ve bir süzgeç.

2-3 yemek kaşığı alın. Aşağıdaki kuru otlar her : . Pelin , karanfil , kekik ve

Eğer mümkünse , onlar hala yeşil olduğundaceviz hasat , siyah ceviz ağacı bulmak . Dört veya beş ceviz kapalıkabuğunyeşil kısmını soyup yıkayın. Onlar ellerini leke gibi eldivenceviz işlerken nerede emin olun .

Votka ile temiz bir litre kavanoz yarım doldurun. Pelin , karanfil , kekik ve ceviz tekneleri ekleyin . JAR damıtılmış su ileyolun geri kalanını doldurun . Kapağı sıkın. Direkt güneş vurmak değil , sıcak bir yerde bu çözüm yerleştirin . Iki hafta boyunca her gün bir kere kavanozu çalkalayın . İki hafta sonra


, depolama şişe içine sıvı süzün. Iyi tür mavi veya kehribar cam şişeler . Birçok sağlık gıda mağazalarında bu satın alma ya da eski tentür veya vitamin şişeleri geri dönüşüm olabilir

Doz: .Dilin altında ya da bir bardak su ya günde üç kez alınan bu tentür 2 ml veya 15 damla , parazitleri öldürür . Bu, 2-3 hafta boyunca bu ilaç almak için tercih edilir. Sonra tekrar almadan önce 4 ila 6 hafta boyunca vazgeçiniz.

Tüm bunlar bağırsak parazitleri için ilaçları ve çoğu insan için güvenlidir. Istisnalar alkol veyatentürdiğer maddelerden herhangi bir alerjik veya diğer olumsuz reaksiyon olabilir duyarlı kişilerdir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com