| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | üriner Bozukluklar |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bakteriüretra ve mesane bulaşmasını ,üretra ve çoğalır aracılığıylaidrar yollarını girdiğinde İdrar yolu enfeksiyonu genellikle kadınlarda görülür

Kekik Yağı İdrar Yolu Enfeksiyonları için . Doğal , ilaçsız alternatif ilaçların taraftarları kekik yağının anti - bakteriyel özellikleri İYE iyileşmek inanıyorum . Kekik Yağı Fonksiyon

Eski Yunanlılar bulaşıcı hastalık ve hastalık için bir antibiyotik olarak ,Doğu Akdeniz'indağlık bölgede büyüdü kekik yağı kullanılır .
Formlar kekik

Yağ topikal olarak uygulanır ya da bakteriyel ve fungal enfeksiyonlarla mücadele için bir kapsül şeklinde ağızdan alınabilir. Yağın tüketimi UTI önlenmesi için tavsiye edilir. Kekik yağı içeren formüller de tedavi için pazarlanmaktadır .
Fighter

Pseudomonas aeruginosa yaygın üriner patojen ve hastane kaynaklı üçüncü önde gelen nedenidir
Bakteriler İYE . 90 bakteri biri çare - mesane - infection.com göre , petrol hafifletmeye yardımcı olabilir kekik olduğunu.
Thymol

karvakrol kekik yağındaana antibiyotik madde . En yüksek içerikli yabani kekik yağı 75-85 oranında karvakrol içerir. Bu ilaç - mesane - infection.com göre de İYE yol açan E. coli ve proteus , bakterilerin büyümesini inhibe eder.
Uyarı

kekik yağı tüketmek seyreltilmiş damla taşıyıcı yağ veya kapsül şeklinde tekrarlayan İYE ve bazı ilaç dirençli bakterilere karşı önleyici ve iyileştirici tedbir olarak kabul edilir , ancak hemşirelik ve hamile kadınlar kekik yağı almamalıdır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com