| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | migren |

Sağlığı ve Hastalıkları

Migren Baş ağrısı Egzersizleri

Migren baş ağrısı , psikolojik strese neden olabilir . Ne yazık ki , bu baş ağrısı migren kurban nihayet dinlenmek mümkün olduğunda grev gibi görünüyor . Migren bu aynı damarlarının bir genişlemesi ve ardından anormal beyindeki kan damarlarının ilk sıkma , kaynaklanır . Bu baş ağrısı da oluşturmakağrı insanlar şaşkın , hasta ve hatta dışarı geçmesine neden olur . Egzersiz migren baş ağrısıağrıyı gidermek için kullanabileceğiniz bir tekniktir . Migren önce egzersiz bir haftalık egzersiz rutin olan migrenmiktarını azaltır ve migrenşiddetini azaltabilir , Doğal Sağlık Bastyr Merkezi'ne göre


. Üç kez her hafta çalışma dışarı önemli ölçüde sahip migrenmiktarını azaltabilirsiniz . Aerobik egzersiz 20 dakika ardından , ısınma ve daha sonra bir 10 dakikalık bir soğuma dönemi ile sona bir 10 dakika ile başlayın . Bu rutin ardından olumlu sonuçlar üretmek gerekir . Bir migren yaşıyorsanız , bir aerobik egzersiz egzersiz tamamlamak yok . Her hafta çalışma migren azaltmada önemli bir rol oynayabilirvücutta endorfinmiktarını yükseltir .
Egzersiz Migren sırasında

Yoğun egzersiz sırasında yardımcı olmaz bir migren , ancak kullanabileceğiniz diğer teknikler vardır . Eğer bir migren olduğunda hareket edemiyor iseniz , sizebazı ağrı hafifletmeye yardımcı olabilir migren sırasında bir attack.Doing yoga sırasında egzersiz yapmaya çalışmayın tavsiye edilir . Ileri - geri hareketleri ile başlayın . Exhaling ve başınızı öne doğru hareket ettirerek başlayın . Sizin yaka kemik çene dokunmaya çalışın . Sonra , nefes ve kadar geri muhtemelen gibi başınızı eğin. Kendinizi boyunstreç hissetsin . Daha sonra bu egzersizi dokuz kez daha tekrarlayın .

Ileri-geri hareket 10 tur tamamladıktan sonra , sağ-sol virajlı deneyin. Sağa başınızı eğin , ve omuz için kulak dokunmaya çalışın . Bunu gibi nefes verin. Sonra merkezi başınızı geri getirmek için nefes . Nefes ve sonrasola başınızı eğin. Ayrıca bu egzersiz 10 tur yapmak .

Yararlı olabilirson egzersiz sağ ve sol dönüşler yapmaktır . Gözlerinizi kapatın ve başınızıyana eğik ile değil , nefes vesağa başınızı açın . Sizin çene , omuz doğrultusunda olmalıdır . Sonra , nefes ve gerimerkezine başınızı getirmek . Nefes vesol taraftaaynı şeyi . Ayrıca bu 10 kere yapın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com