| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Mide ekşimesi GÖRH |

Sağlığı ve Hastalıkları

Çiğ Sebze Suyu ile Mide yanması hafifletmek için nasıl

sıklıkla asit reflü ile bağlantılı ekşimesi , debilitationnoktasına rahatsız edici olabilir . Orada gibi kafein , alkol , baharatlı gıdalar , şeker kaçınarak ve gece geç saatlerde yemek yeme gibi asit reflü ortadan kaldırmak için düşünülen birçok yolu vardır , ama bunların hiçbiri kesin bir tedavisi yoktur . Eğer vücut için neyin işe yaradığını görmek için diyet gıdalar ortadan kaldırmak isteyebilirsiniz ederken, aynı zamanda çiğ sebze suyu bir denemek isteyebilirsiniz . Sebze alkali ve mide asidi gibi pek çok yiyecek olacak artmaz . Mide ekşimesi azaltmak için günlük taze sebze suyu bir bardak içilir. Sen Sıkacağı
ihtiyacınız olacak şeyler
1/2 fincan brokoli kafaları ( yaprakları dahil ) kereviz saplarını 2
4 büyük havuç
1 - inç dilim
1/2 bardak lahana
taze zencefil kökü
Daha Talimatlar 1. sıkacağı içine sığacak kadar küçük porsiyonlar halinde sebze Kes


göster
.
2.

lahana sopa , brokoli , kereviz , havuç ve bir andasıkacağı birine zencefil . Lahana , brokoli ve kereviz mide asidi dengesi ve mide ekşimesi rahatlatmak yardımcı olacak tüm çok alkali sebze olsa ,havuçiçecek tatlandırmak olacaktır . Lahana ülser iyileşmesine yardımcı olur ve zencefil gazı ortadan kaldırır .
3

hemen meyve suyu sonraham sebze suyu içiniz . Her gün çiğ sebze suyu bir bardak içki , hem de normal günlük diyetin büyük bir parçası olarak sebze tutmak gibi .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com