| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Kemikler , Eklemler Kaslar |

Sağlığı ve Hastalıkları

Ayakkemerkemikler inşa ve bağlar ve tendonlar ile birlikte bağlı olduğu

Sizin Ayak Has Arch Ne Tür bakın nasıl . Ligament ve tendon ayakta pozisyondaayak desteği vücut ağırlığı yardımcı olur. Yüksek, normal ve düz kemerler - Ayak kemer tipleri üç temel kategoriye ayrılır . Sizin kemer türü bilmek size yürüme, koşma ve aerobik aktivitelere katılarak zaman ayak ağrıyı önlemek için rahatça sığacak ayakkabı bulmanıza yardımcı olur . Eğer tedavi edilmezse , ayak ağrısı ağrı , sinir hasarı ve engelli yürüyüş geri götürür . Islak testi denilen basit bir evde testi , size sahip kemerin ne tür belirlemenize yardımcı olur . Brown kağıt torba
Pişirme tava veya ayak banyosu
İnşaat kağıt
ihtiyacınız olacak şeyler
Kağıt havlu
Daha Talimatları
1
bez p> inşaat kağıt veya sonraki ayağınızakatta kahverengi bir kağıt torba iki yaprak yerleştirin . Eğer sahip ayak kemerin ne tür görmek için bu gibi ağır kağıtlar , net diziniz sağlar . Eğerizlerini görmek mümkün olmayabilir çünkü koyu inşaat kağıt kullanmaktan kaçının . Turuncu ve sarııslak test için kullanmak iyi renklerdir .
2

ayakaçık renkli kısmı kaplayacak kadar su ile bir tava doldurun . Eğerkap içinde kesin bir dille ayaklarınızı daldırın , çünkü düz bir tepsiye iyi çalışıyor . Eğer bir tavayı , spa ayak banyosu veyaküvet yoksa sadece sürece ıslak ayaktabanını almak gibi , gayet iyi.
3

birini takın suya ayaklarınızı . Sadece birkaç saniye içinsu içinde ayak tutmak gerekir . Eğer doğru bir analiz elde etmek için , yürüyüş ya da ıslak ayakları üzerinde durmaktan kaçının . Ayagindaki aşırı su damlamamasına .
4 inşaat kağıt veya çanta üzerinde

Adımdiz üzerinde baskı uygulayarak , otururken . Diz basıncı basamak taklit . Yavaşçaayağını kaldırın ve bir kağıt havlu ya da bez ile kurulayın .
5

diğer yürüyereküçüncü ve dördüncü adımları tekrarlayın. Her ayak kemer farklı bir tür olabilir.
6.

izlenim inceleyin , kemerli ayaklar bir görüntüye karşılaştırarak , eğer mümkünse . Eğer düztaban iseniz, bütün tek görünmelidir . Ön ayak ve topukayağın iç orta kısmında küçük bir kısmı hariç araya eğer normal bir kemer var . Ön ayak ve topuk takmayın zaman yüksek kemerler var .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com