| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kronik Sinüzit tedavi nasıl

sinüsler hava ve sıvıburun içine boşaltın küçük açıklıklar ileburun çevresinde bulunmaktadır . Sinüslerin bu dört çiftin herhangi bir kalabalık olunca , butıkanıklığı gidermek için tedavi gerektirir . Tedavikronik sinüzit , bir viral veya bakteriyel enfeksiyon tarafından neden olup olmadığını bağlıdır. Talimatlar
1

antibiyotik müdahale gerektirmeyen bir viral enfeksiyon sonucu kronik sinüzit anlayın Kronik Sinüzit tedavi yolları öğrenin
. Tıbbi geçmişine bağlı olarak, bir doktor , zatürree ya da otitis media ( kulak enfeksiyonu ) gibi bir ikincil enfeksiyon içinolasılığını azaltmak için antibiyotik ile tedavi tercih edebilir .
2

kronik sinüzit olduğu belirlendi bilin bakteriyel antibiyotik tedavisi ile tedavi edilecektir . Bir bakteriyel sinüs enfeksiyonu tedavi etmek içinen sık antibiyotikler Amoxil , Ceclor , Lorabid , Biaxin , Zithromax ve Bactrim bulunmaktadır .
3

sinüs drenaj teşvik etmek dekonjestan ve mukus tiner çeşit dahil antibiyotiklerin uzun bir kursa geçit.
4.

Planıkronik sinüzit bakteri olup olmadığını . Genellikleenfeksiyon optimal çözünürlüğünü elde etmek içinuygun antibiyotik ile sürece 21 gün kadar ya da daha fazla sürer .
5

ilişkiliağrı yönetmek için asetaminofen veya ibuprofen gibi over- the-counter ağrı kesici alın sinüzit ile .
6

cerrahi müdahalesinüsleri temizlemek ve boşaltmak için bir olasılık düşünün . Belirtiler septum deviasyonu veya burun tıkanıklığı diğer bazı tip neden ise daha kapsamlı ameliyat gerekli olabilir .
Göre Kronik Sinüzit Hakkında Bilgiler
7

Realize öğrenin Sağlık İstatistikleri Ulusal Merkezi , yaklaşık 30 milyon yetişkin ( aşağıda Kaynakları bakınız ) sinüzit tanısı vardır .
8.

birçok kronik sinüzit hastaları mantar sporları için anormal bir yanıt var bulunmuştur gerçeğini göz önünde bulundurun . Klinik çalışmalar kronik sinüzittedavisinde antifungal ajanlarıntepkisini test ediyoruz .
9.

ki yaşlanma , kronik sinüzit olan kişilerde solunum güçlüğü artabilir anlayın. Bir yaş olarak, burundestek kıkırdak zayıflamaya başlar. Bu sınırlı hava akımını olması daha olası hale getirir .
10 kuzey iklimlerindenemli hava , kronik hastalarda sinüzit bir saldırı başlatmak için bir olasılıkla suçlu bulun

.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com