| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Suriphobia tedavi nasıl

Suriphobia ( ayrıca musophobia olarak biliyorum) fare veYunan " fobi " korku anlam anlamFransız " souris " farelerin veya diğer küçük kemirgenler bir korku vardır . Sosyal fobi ya da agorafobi karşı , ve tüm fobiler gibikorku , yoğun mantıksız ve gerçek bir klinik fobi olarak kabul edilecek kalıcı olmalıdır gibi , belirli bir fobi olduğunu. Aşağıdaki adımlar , bu yaygın fobi tedavisinde yardımcı olacaktır . Talimatlar 1 farelerin bir korku yerine gerçek bir bozukluk sadece bir sosyal şartına tepki ve /veya bir irkilme tepkisi olabileceğini biliyoruz


. Suriphobiafarealgılanan tehdit orantısız bir korkudur . Bir dertli sadece televizyonda bir fare görerek son derece endişeli hissedeceksiniz .
2

ki suriphobia genellikle bir fare ile bir travmatik deneyim nedeniyle koruyucu bir mekanizma olduğunu bilin . Suriphobia tanısı diğer ruhsal bozukluklarınortadan kaldırılması içermelidir .
3

olduğunu suriphobia çok fobiler gibi aslında bir temeli vardır anlayın. Fareler acı bir lokma teslim edebilir ve pek çok hastalık taşırlar. Gerçek bir tehdit temsil çünküfobik nesne olarak farelerinseçimi bu nedenle mantıklı olabilir. Öte yandan ,fobi sembolik veya rasgele olabilir .
4

suriphobia için profesyonel yardım isteyin . Bir klinik fobiyatan neden nadiren kendisi çözecektir . Daha resmen bilişsel davranışçı terapi (BDT ) olarak bilinen duyarsızlaştırma tedavisi,en yaygın tedavi ve Ruh SağlığıUlusal Enstitüsü göre ,zamanın yüzde 75 oranında başarılı . Diğer tedaviler fikir , bölünmesi ve destekleyici tedavi , ilaçlar, hipnotik regresyon , modelleme ve reframing bulunmaktadır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com