| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bulantı Cure nasıl

Bulantı anne adayından , biraz fazla içmek isteyenler için kanser hastaları için , zaman zaman herkesi etkiler . Bu mide bulandırıcı duygu genellikle geçer , ama ayrılmamak için karar verirse , burada daha iyi daha hızlı hissi için bazı ilaçlar vardır . Talimatlar 1 yemek yap


. 2 ila 12 saat boyunca hiçbir şey yemeden gitmek için deneyin.
2

şey gazlı içecek . Bu öneri , bir kocakarı masalı olduğunu , ama genelliklekaldırıma bulantı tekme çalışır. Karbonatlı su ya da açık soda sık sık bulunmaktadır .
3

vücudunuzu Nemlendirme . Sıvıların istikrarlı alımı bulantı içiniyi ilaçlardanbiridir . Vücut muhtemelen başka bir şey için hazır olmadığından , su , berrak renkli spor içecekleri ve Adım 2'deönerilen içecekler içmek . Dehidrasyon sadece mide bulandırıcı olmaktan daha kötü durumlara da yol açabilir .
4

migren hastalarının binlerce için içeri dinlenmek için karanlık bir köşe bul , bulabildiklerikaranlık oda o mide bulandırıcı bir duygu içinen iyi çözümdür . ,Panjur kapatınışıkları kapatın ,televizyon öldürmek vedalga geçene kadarkapakları altında tırmanmak .
5

uzak kokular , sesler ve mide bulantısı tetikleyecek hareketlerden uzak durun . Bunlar her kişi için biraz farklı , ama bazı ortak bulantı uyaran durumlar şunlardır: . Yüksek sesle televizyon , roller coaster sürmek , kan veya kan pıhtısı, şiddet , çürük koku ve korku
6

anti- bulantı düşünün ilaç . O sersem duygu ortadan kalkmayacaktır zaman , ilaç reçete için doktorunuza danışın . Anti- bulantı ilaçlarını bazen hamile kadınlar ve kanser hastaları içinsadece ilaçlar vardır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com