| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Karaciğer Nakli Değerlendirme Nasıl Gidilir

Doktorunuz diyelim bildiğiniz bir karaciğer nakli değerlendirme için zamanı . Bu büyük bir haber ve ne olacağını bilememektedir . Bir karaciğer nakli değerlendirme Başlarken uzun ve sıkıcı bir süreçtir . O biraz daha kolay yapmak için şu adımları izleyin . Talimatlar 1.nakli oluşacakhastaneye kontrol


. Nakli yapmak birkaç tıp merkezleri sadece vardır . O uzakta yaşadığınız yere yakın ya da bir şehir olabilir . Dört gün en az harcamayı planlıyoruz. Bir çocuk için ise, bir ebeveyn her zaman orada olmak için , düzenlemek . Budeğerlendirmenin bir parçası olarakaile , uzun vadeli bakım ile baş nasıl gördüğü önemlidir.
2.

nakli ekibi tanışın . Eğer check önce genellikletelefonla görüşürüzilk kişi ,nakli koordinatörüdür. O önemli bir kişidir programları tümtest ve diğer profesyonel üyeleri . O herhangi bir soruya cevap için kullanılabilir . Takımıngeri kalanı gastroeterologists , nakli cerrahları , sosyal çalışmacılar , psikologlar , dietitions , birincil hemşire , (çocuklar için ) , çocuk yaşam uzmanları ve din adamlarından içerecektir .
3

kooperatif ve ulaşılabilir olun tüm testler için . Sert gerçeği nakli için yeterli ciğeri yok olmasıdır . Kooperatif ve istekli bir hastanın kendi tedavileri ile ve onun ilacı onakilden sonra yapacağım ne kadar iyi değerlendirmek bir rol oynar nasıl . Zamanlama oda var olduğu zaman olduğu gibi bazen testler gecenin ortasında yapılacaktır. Testler çeşitli kan testleri , röntgen , EKG , ekokardiyografi , abdominal ultrason , CT taraması , safra yollarının , karaciğer biyopsisi , endoskopi , arteriyogram , MR , akciğer ve böbrek fonksiyon testleri .
4

olun dürüst vegörüşmeler açık . Çeşitli doktorlar ile istişareler ek olarak , sosyal işçiler , rahipler ve psikologlar ile konuşmak olacaktır . Onlara yakın ailesi gibi uzun süreli bakım , kilise ortakları ve yardımcı arkadaşları ile başa çıkma için var her kaynak hakkında bildirin .
5tayini için Dönüş

. Taburcu oldum birkaç gün veya hafta sonra , size uygun bir nakli adayı olan veinaktif veya aktif listesinde yer almalıdır eğer öğrenmek için dönecektir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com