| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Doğal Bronşit nöbetleri kısaltın nasıl

yedi milyon Amerikalı kronik bronşit muzdarip olduğu tahmin edilmektedir . Bronşiyal tüplerin Bu iltihap, virüs ve bakterilerin çeşitli neden olabilir . Toz ve tütün dumanı da dönen bir ağrılı öksürük tutabilirsiniz. Doğal bir bronşit bölümömrünü kısaltmak için kullanılabilir ilaçlar vardır. Onlar kolay ve evde yapılabilir . Talimatlar 1 aromaterapi gibi okaliptus kullanın


. Birkaç kez bir gün sıcak , ıslak bez üzerindeyağ üç damla koyun ve birkaç dakika boyunca yüzünüzde tutun . Gözlerinizi kapatın emin olun . Ellerinizi ovuşturarak ve doğrudan teneffüs de çalışacaktır .
2

tavuk çorbası içilmelidir. Annen her zaman söylediği gibi ,ısı vesuyu tıkanıklık break up vebronş iyileşmek için izin verebilirsiniz . Acı biber ve sarımsak da yararlı olabilir . Herhangi süt yememek herhangi bir ekstra mukus katmayan emin olacaktır.
3

tentür ve çay kullanın. Sıcak su batmış ve süzülmüş Kuru kekik günde üç kez alınmalıdır. Ekinezya tentürü bir sağlık gıda deposu satın alınabilir . Talimat olarak içme yemekbağışıklık sistemini güçlendirmek ve daha hızlıhastalık üzerinde yardımcı olabilir .
4

Vitamin A ve C artış dozları iltihabı iyileştirmek ve doğal olarakmaçı kısaltmak . Sonra başka bir maçın savmak için düşük dozda alarak tutun .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com