| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir çıban sertleştirilmiş oluyor bir apse oluşturarak , enfekte hale geldideri bir alandır

Nasıl Heal Doğal Çıbanlar . Bunlar genellikle akne gibi görünüyorsun , ama sağlam ve son derece bulaşıcıdır. İyi haber kaynar doğal olarak tedavi edilebilir olmasıdır . Talimatlar 1. Çıban ile cildinizinalana ısı uygulayın


. Hatta sıcak banyo almak , bir ısıtma yastığı veya sıcak havlu kullanabilirsiniz . Tüm yöntemler vücudunuzunenfeksiyonla savaşmaya yardımcı ,bölgeye kan akışını artıracaktır . Enfeksiyon ortadan kalkana kadar , yaklaşık 30 dakika , iki veya üç kez , her gün içinısı kullanmak emin olun .
2.

alanda hint yağı koyarak doğrucilt dışarıkaynatın enfeksiyon çizin . Bir pamuk veya Q - ucu ile onu ovmak ve eğer varsa bir bandaj ile oraya sabitleyin. Bu yöntem çok etkili olduğunu ve iki gün içinde sonuçları görmek için bekleyebilirsiniz .
3

çay yağı bir damla alın ve cildinizinenfekte bölgeye uygulayın . Yağkaynar şifa ,kaynatın bir antibiyotik görevi görür .
4

ılık suyun içine zerdeçal bir çay kaşığı karıştırın . Bu günde üç kez içerseniz , yaklaşık üç gün içinde kaynatın enfeksiyonu tedavi olabilir . Zerdeçal dahilienfeksiyona karşı savaşır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com