| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Doğal Konjonktivit nöbetleri kısaltın nasıl

Pembe göz veya konjunktivit , kızarıklık , ağrıya neden sulama veya gözlerinde bir kaşıntılı , cesur hissi olabilir . Genellikle enfeksiyon veya alerji ,konjonktiva veya çizgiler ve kalkanlargöz rahatsız olur saydam zarın kaynaklanan . Bu çok sık görülen göz enfeksiyonu iş, evde veya okulda hızlı bir şekilde yayılabilir . Ancak, sadece birkaç gün içinde basit ilaçlar ile doğal konjonktivit tedavi ve gelecekte tekrarını önleyebilir . Talimatlar 1 yıkamak ya da atmak için öğelerin bir listesini yapın


. Temiz yatak , havlu ve yastık tutun ve sık sık yastık durumlarda değiştirin . Daha sonra enfeksiyona neden olabilecek herhangi bir makyaj ya da göz damlası atmak . Enfeksiyon süresi kısalacak böylece kontak lensleri çıkarın ve gözlük geçmek .
2

PKO gibi bir antioksidan alın , ayrıca doğaletkinliğini artırmak veenfeksiyon kısaltmak için C vitamini ile OPC ( oligomerik proantosiyanidin ) olarak biliyorum zamanı . Enfeksiyonu çok ani ve şiddetli ise yanan göz kapaklarını ve ışık hassasiyeti rahatlatmak için günde iki kez Belladonna kullanın .
3

bir çay kaşığı infüzyon ve bir fincan kaynar yapmak içinkurutulmuş ot Eyebright al su . Serin ve kullanımı bir göz banyosu olarak veya antibakteriyel ve soğutmagözler için düşer .
4

şişme küçültmek ve kaşıntı azaltmak için soğuk su kullanarak bir kompres yapın . Bakterileri azaltmak ancak bir yanma dikkatli olmak , sıcak su kullanın . Maçın kısaltmak için sıkıştırmak için ya bir yatıştırıcı etkisi için bazı aloe vera suyu , kabartma tozu ya da papatya ekleyin .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com