| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bakteriler de yanma ve idrar sürekli ihtiyacı dahil olmak üzere birçok tatsız belirtiler , neden , yol kadarüretra vemesane içine bulunuyor bulduğunda bir mesane enfeksiyonu oluşur

Nasıl Doğal Mesane enfeksiyonları tedavi etmek . Antibiyotikler genellikle reçete edilir , ancak bu , bir tolerans ve elde edilen mantar enfeksiyonu gibi ek sorunlara neden olabilir. Neyse ki, mesane enfeksiyonu, hem de semptomlarının tedavisinde etkili olan çeşitli doğal ilaçlar vardır . Talimatlar 1 su içmek ve daha fazla su içmek


. Bir enfeksiyonilk işareti olarak, su sürekli tüketilmesi gerekir. Bazı durumlarda , bu tedavi deenfeksiyonu temizlemek için ihtiyaç duyulan olabilir .
2

bazı şekersiz kızılcık suyu ile su tüketin . Neredeyse herhangi bir vitamin deposu bu bulabilirsiniz . Bu PH düşürmek ve böylecekaşıntıya ve enfeksiyonu ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır .
3

gözlerinizi kapatarak veorganı geçersiz bir nefes egzersiz ile rahatlatıcı tarafından tamamen mesane boşaltın . Kan akımı ilebölgeyi uyarmak Kegels benzer pelvik taban egzersizleri , gerçekleştirin . Uzan ve pelvik bölgeninduvarlarını sıkma konsantre olurkenkalçanızı kaldırın . Bu birkaç kez bir gün yapmak .
4.

doğrudanenfeksiyon saldırı demleye ve karışımlarını kullanın. Ayı üzümü veya Civanperçemi ( bir sağlık gıda deposu bu bulabilirsiniz ) sıcak su ile karıştırılır ve drene edilebilir . Sirke olarak tolere edilebilir bir miktarda bir temizleyici etki için ilave edilebilir. Bu tedavibelirtiler geçtikten sonraenfeksiyon sırasında enfeksiyon - yakıt şekerler ortadan kaldırmak , hem de bir hafta olur.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com