| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kusmak adil hakkında bir şey almak için harika bir yoldur Nasıl

Sahte Kustuğunuz için . Bir ilk öpücük için honlama yucky kör tarih kaçmak ya da fizik sınav çıkmak istediğiniz konum olsun , Kusmak kaçış SureFire planıdır. Aslında midesi duygu değil eğer , size farz , zor olabilir . Gag - kusmuk doğmak değildir . İşte Oscar kazanan istiyorum nasıl sahte. Talimatlar kusmak fiziksel kanıt Kustun insanları ikna etmek için gerekli olacak olup olmadığını 1

Şekil
. İdeal olarak,tuvalete koşmak ve tiyatro Kusmak sesleri yapmak mümkün olacak , ve buanlaşma imzalamaya gerekir. Zaten şüpheli olan herkes kusmuk ne yazık ki , ağzınızdan çıkan görmek isteyebilirsiniz , bu nedenle taraftan sahte kusmuk olmalıdır .
2.

fizikselbölümünü bakarak sahte kusma için hazırlayın . Gizlice Kusacağını iseniz gibi bakmak tozu ile yüzünüzü toz . Eğer bir makyaj çantası ile kazma yaparken , bir soluk , hastalıklı bir görünüm için göz yuvalarına etrafında koyu dudak rengi ve ince koyu bir gölge deneyin .
3

hissediyorum konuyu uyar mide rahatsızlığı . Eğer önlerinde yerseniz , bir ısırık almak ve o zaman artık yiyemez söylüyorlar . Senin koltuğunda çökme Başınız ve zayıf hissediyorum sanki .
4.

doğru anda , kendinizi daha özel bir yere bağışlayın ve yüksek sesle geğirme gürültü yapmak . Eğer taklit etmek istediğinizses "hu - bl - Ehhh - ch var!" Bazı öğürme izledi . Inilti veya sonradan ağlamaya ve bir banyoda iseniz , yüksek sesle tuvalet kağıdırulosu yakala . Floş ve temizlemek için iddia . Fiziksel kanıt gerekiyorsa
5

sahte kusmuk üretin . Yulaf ezmesi ve su solüsyonu kusmukgörünüme sahiptir, ancak atış yukarıkokusu çok gerekli ise ,arz bazı kesilmiş süt ekleyin . AyrıcaAtış Things sitesinde sahte kusmuk satın alabilirsiniz . Eğer ağzınızı kapatın , böylece biraz daha düşük ulaşmak ve sahte retch olarak üretmek, sizin giyimyaka gizlice saklanansahte kusmuk tutun .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com