| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir kulak ağrısı Rölyef Nasıl Gidilir

şimdiye kadar herkes tek bir kulak ağrısı çok acı verici olabilir biliyor . Bazı kulak ağrıları kulakta su alma ya dasoğuk algınlığı belirtisi kaynaklanan olabilir . Diğerleri bir enfeksiyon belirtisi olabilir ve doktor tedavi gerektirir . Kulak ağrısı kaybolduktan kadar ağrı için yapabileceğiniz bazı şeyler vardır . Bir kulak ağrısı den yardım almak için öğrenmek için okuyun. Talimatlarağrılı kulaktavana doğru bakacak şekilde yanınızda 1

Uyku
. Acıyorkulak döşeme daha fazla ağrıya neden olur .
2

asetaminofen alın . Ağrı kesici için paket dozlama önerileri uygulayın emin olun .
3

yağ küçük bir miktar ısıtın ve ağrılarıher damla bir çift koymak . Petrol Her tür zeytin , bitkisel ya da bebek yağı olarak kullanılabilir . Yağ , ılık ve sıcak değil yapmak için dikkatli olun . Damlamasınıpetrol önlemek içinhavanınsonunda pamuk küçük bir miktar koyun .
4

paket yönergeleri izleyerek bir over - the-counter kulak damlası ile tedavi .
5 bir çorap tuz deneyin

. Sıcak kadar bir tavada tuz bir fincan ısıtın . Temiz kuru bir çorabın içinetuz dökün vesonuna düğüm . Acı kulağaçorap tutun .
6

gliserin kullanın. Bir pamuk alın ve ılık akan su altında bir ucundan tutun . Gliserin içineıslak bezi batırın . Içeri damlasıvı otuz dakika bekleyin ve sonra temiz, kuru bir pamuklu almak ve kulak kiri çıkarmak izinkulağınaçılışındaçubukla girdap . Bu işlemi iki veya üç kez bir gün tekrarlayın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com