| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir Işık Terapi Sistemi Nasıl Satın Alınır

Işık terapisi kontrollü bir ortamda tedavi amaçlı ışık yüksek düzeyde maruz içerir. Sen ışık tedavisi sistemleri birçok seçenek var ; Ancak , bir satın alırken akılda tutulması gereken bir kaç faktör vardır . Talimatlar
1

bir ışık terapi sistemi için 100 $ 700 $ dan her yerde ödeme düşünün . Fiyatlar satıncihaz ve markasına göre değişir .
2

doğrudan gözlereışık amacı olmayan bir sistem arayın . Işık aşağıya doğru yönlendirilmelidir. Ayrıca, tehlikeli ışınları filtrelemek için filtre olmalıdır .
3

eminsistem test edilmiş ve etkinliği klinik deneylerle kanıtlanmış emin olun .
4

durum için en uygun ışık sistemitürünü seçin . Parlak ışık tedavisi , genel ağrı ve depresyon için kullanılır . Renk terapisi genellikle akne ve cilt problemleri , ağrı ve depresyon için kullanılır . Düşük ışık tedavisi hedefleri saç dökülmesi , ödem , şişlik ve ağrı .
5

dikkate parlak ışık tedavisi kullanılan ışık tedavisien yaygın biçimi olduğu gerçeğini atın. Busirkadiyen ritim (24 saatlik biyolojik saat ) düzenler ve denge geri yardımcı bir ışık kutusu ( lux kutu ) önünde oturan içerir . Bu tedavi şekli, çoğu sağlık sorunları davranır ve duygusal sorunları , genel ağrı , uyku bozuklukları ve depresyon tedavisinde özellikle etkili olmaktadır . Hormon dengesizlikleri tedavi etmek istiyorsanız
6

renk terapisi sistemi satın alın . Bu sistem , kırmızı , mavi , mor ya da beyaz ışık kullanır . Işığı senin gözlerinderetina girer elektrik darbeleri ilehafif değişikliklere enerji . Darbeleri ruh ve ağrı duyarlılığını etkileyen hormonlarınsalınmasına nedenbeyne seyahat.
7.

Optdüşük ışık terapi sistemi için yoğun bir program var ya da sık sık seyahat halinde . Bu taşınabilir sistem yara alanlar veya akupunktur noktalarına uygulamak bir lazer değnek kullanarak içerir . Sistem vücudunuzdakihücreler tarafından emilir ve daha hızlı iyileşme sağlayan ve vücut ağrısı kurtulmak yardımcı olur hücresel enerji , dönüşüyor fotonlar ( ışık enerjisi dalga boyları ) yayar .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com