| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Triamzide Yan Etkiler

Triamzide vücutta aşırı su miktarları azaltmak için kullanılan bir diüretik kombinasyonu ile hazırlanan bir ilaçtır. Ilaç da aynı zamandakullanıcının kan basıncını azaltır , vücut boyunca idrar akışını artırmak için böbrekler üzerinde hareket ederek çalışır. Çoğu ilaçlar ile olduğu gibi,ilaç kullanarak ilişkili yan etkileri vardır. Sözü Ortak Yan Etkileri

gibi , bu ilaç kullanarak ilişkili bazı yan etkileri vardır . Bu yan etkilerin bazıları bulantı , iştahsızlık, ishal , mide krampları kaybı, mide , ağız kuruluğu, konfüzyon, düzensiz kalp atışı , alışılmadık güçsüzlük , yavaş nabız , kabızlık ve duygudurum değişiklikleri içerir. Bu bu ilacı kullanarak ilişkilien yaygın yan etkiler kabul edilirken , sadece küçük bir kullanıcı miktarını etkiler.
Şiddetli Yan Etkiler

Ne yazık ki , orada da Triamzide kullanarak ilişkili ciddi yan etkiler bir dizi. Bu yan etkilerin bazıları siyah dışkı , titreme , ateş , eklem ağrısı , ağrılı idrara çıkma , cilt, ürtiker , şiddetli mide ağrısı , kusma ,deride ve gözlerde sararma , deri döküntüsü , şiddetli bulantı kırmızı lekeler , ve öksürük sayılabilir. Bu yan etkiler de çok nadirdir ve kullanıcıların büyük miktarda etkilemez.
Önemli Güvenlik Bilgileri

düzenli ilerlemeyi yaparken izlemek için önemlidir Triamzide alarak ve tam tedavi edilene kadar doktorunuz ile düzenli ziyaretler planlamak için tavsiye edilir . Bu ilaç da önemli ölçüde vücutta potasyummiktarını değiştirebilir, böylece potasyum düzeyleriilaç başından beri değişti olmadığını öğrenmek için doktorunuza danışabilirsiniz . Bu ilaç bazı kullanıcılar güneş yanığı artan duyarlılık neden oldu . Bu tedavininseyri boyunca doğrudan güneş ışığı en az SPF 15 ise kullanmanız tavsiye edilir .
Kullanımı

Her zaman doktorunuzun emir ile doğrudan bağlantılı bu ilaç kullanın ve aslaetikette tavsiye edilmiştir hangi aşan dozlarda . Ilaç hap şeklinde tatbik edilir ve kahvaltıdan sonra sabah alınmalıdır. Eğerilaç birden fazla doz almak gerekiyorsa bazı kullanıcılar uyku sorunlarına neden olduğu bilinmektedir gibi , en geç 18:00 'denikinci doz alır . Eğerilaç bir dozu atlarsanız , kısa sürede götürün.

Uyarıyukarıda belirtilen yan etkilerin herhangi birini yaşarsanız , yerel bir doktora hemen başvurun .

Triamzide bir dozdan şüphelenildiğinde , yerel zehir kontrol merkezi ile temasa veen yakın acil servise doğrudan kafa .

Triamzideyukarıdaki hastalıklarıntedavisinde içindir sadece ve asla gerektiği özellikle bir doktor tarafından reçete edilmediği sürece başka herhangi bir tıbbi amaç için kullanılamaz .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com