| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Demontajı Tedavi Stratejisinin Avantajları

tedavi stratejisi demontajı herhangi bir tedavi paketiçeşitli yerlerinde okuyan özel bir yöntemdir. Kanser tedavisinde, örneğin bir , diyet kısıtlamaları ve radyasyon kemoterapi bir paket olabilir. Bir söküm stratejimalignite içinen zarar yapıyorsunpaketininüç bölümden hangi anlamaya kullanışlı olabilir . Bu yaklaşımın uygulamaları sonsuzdur.

Söküm stratejininbaşlıca avantajı, gereksiz tedaviler veya ilaçlar ortadan kaldırmak içinyeteneğidir Gereksiz Tedavi eleyin . Ilaç " y" sadece bir destek ilaçtır ise klinik araştırma çalışmaları ( bir söküm strateji yapmanıntek yolu olan ) " x " tüm çalışmaları yaptığını ilaç göstermek isterseniz, o zaman " x " ,gelecekte , reçete olacak ilk . psikolojide
Psikolojik Avantajları

,yararları açıktır . Bir hasta bir antidepresan ilaç ve haftalık tedavide de ise, söküm stratejihasta ilerleme yapmak yardım bu iki yaklaşımın hangi anlamaya kullanılan olabilir . Başka bir grup sadece haftalık tedaviye giderken bir araştırma programı , böyle bir antidepresan alarak benzer depresif belirtileri olan insanlar var öngörülebilir olabilir . Kanıtlarilaç tümişi olduğunu gösteriyorsa , o zaman terapigelecekte daha az stresli ya da sadece ağır vakalardaantidepresan ile birlikte kullanılan olabilir .
Para Tasarrufu

Bu yaklaşım para ve kaynak tasarrufu sağlar. Başka bir örnek kullanmak için ise , o zaman sadece radyasyon kemoterapi gibi kanser ile ilgili gelecekte kullanılacak bazı kanser türlü kötü bir tedavi olduğu , tek başına gösterilmiştir. Bu farazi bir örnek kullanarak, belirli kanser çeşitlerigelecekteki tedaviler sonrahastaya radyasyonağrı ve gider tasarrufu , sadece kemoterapi dayalı olacaktır .
Gerekli

Hastalar , strateji sökümbüyük yararı alırsınız. Örneğin, akıl hastalığı bipolar olarak , bu tür Seroquel gibi bir antipsikotik ile birlikte, Prozac gibi , bir antidepresan reçete genellikle yaygındır. Strateji Sökme hastaların şifaişi bu iki ilacın hangi anlamaya çalışmaktadır . Antipsikotik bütünişi yapıyor iken ,antidepresan bipolar durumlarda hiçbir şey yok olabilir . Bu nedenle,gelecekte hastalar sadece para ve çok fazla ilaç türetmeksağlık sorunları tasarrufu , bir antipsikotik verilecek .
Doktorlar

Sonuçta , hasta almak ilaç ve kurtarma için gerekli tedaviminimum miktarda alarak stratejilerini söküm yarar . Bu doktorlar , dava korkarak , tek bir ilaç olarakaynı sonucu elde etmek için çok fazla ilaç reçete olabilir olabilir . Sadece söküm stratejileri tamamen atıl olan , hatta , destek için sadece şifaçalışmalarını yapıyoruz görmek içinilaçlar ve tedavi formları ayrı , ve olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com