| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Betta Mantar Belirtileri

mantar enfeksiyonu sizin betta korumak onların yaşam gelişmek için mantar önlemek için onlara temiz bir yaşam ortamı sağlayarak gerektirir . Betta mantar betta balık ciddi bir hastalığa neden olabilir . Betta arasında Tedavi edilmeyen mantar ölüme neden olur . Bu betta balık daha çok yaşama şansı vermek için yeterli ve acil tedavi sağlamak amacıylaortak betta mantar belirtilerini tanımak öğrenmek için ampirik olduğunu. Bakteriyel Fungal Enfeksiyon Görünüm

bir mantar enfeksiyonu betta balık acı arasındaortak önemli bulgularından biri kendi görünümünüdeğişikliklerdir . Beyaz lekeler genellikle görünümü bulanık olangövde vekanatları boyunca görülen , yaygın . Bu beyaz büyümeleri ince saç uzun iplikçikler gibi görünebilir ya da beyaz bulanık ipliklerin küçük yamalar gibi bakmak görünebilir . Bir betta balık kendini semptomlar Bu tür bakteri mantar enfeksiyonu neden olur.

Suya bir akvaryum tuz ekleme bakteri mantar enfeksiyonunun neden olduğu semptomları iyileştirmeye yardımcı olabilir . Bu aynı zamanda vücuda mantar enfeksiyonun ilerlemesine karşı balık ilave koruma sağlar.

Mantar enfeksiyonu daha ağır türü de cilt üzerinde yamalar büyümeleri neden olabilir. Balıkcilt görünümü düz veya mukuslu ya bakacağız . Yama , gri beyaz veyacilt boyunca basması ile sütlü olabilir . Vücudundışından ham et ve kan belirgin hale gelir. Enfeksiyon ilerledikçebetta derinin soyulması var olacaktır .
Davranış Değişiklikleri

hasta bir betta tüm yemek yemeye isteksizlik belirtileri tezahür ya da olmaz . Bazen , bazı betta onların yiyecekleri tükürmek olabilir . Bunun yerine aktif yüzme , virüslü bir betta olasılıklasuyundibinde kalmak ve sadece hava için gelip olacaktır . Bu çılgınca , bitkiler, çakıl veya kayalarda olarak kendini kazımak için bir şey bakmak için etrafında yüzer .
Kelepçeli Fins

hasta bir betta olasılıkla getirecek onun onun vücuduna yakın yüzgeçleri . O kelepçeli ve dışa dönük değil gibifin bakacağız . Bir betta balık iyi ve üzgün bir duygu olmadığını gösteren bir yoldur.
Beyaz veya Renkli Kaka

bir betta balık parazit veya verdirdiler zaman bakteriyel mantar enfeksiyonu , kendine özgü belirtilerden bir beyaz veya renkli kaka olduğunu. Bazen , iç mantar enfeksiyonu ileri aşamada çaresiz ama uygun ilaçhastalığınerken dönemde verildiğinde ,hastalık tedavi edilebilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com