| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Isıtma Kanal Temizleme sonra Hastalık Belirtileri

ısıtma kanalları temizleme İşçiler ve ev sahibi bakteri ya da diğer alerjenleri karşılaşma şekilde gözlük ve maske giyerek gözleri ve solunum yollarının korunmasında önlemler almalısınız . Bu havalandırma sistemleri nefes darlığı , inatçı öksürük ve bir enfeksiyon görünen birkaç gün sonra gösteren cilt döküntüleri gibi belirtilerle tehlikeli kalıp ve bulaşıcı hastalıkların tüm şekilde kolay üreme alanları vardır . Isıtma kanalları mevcut Zorluk Solunum /Akciğer Hasar

Küf sporları , solunduğu takdirde , önemli bir sağlık riski oluşturabilir . Molodsymptoms.org göre, kısa vadeli kalıp pozlama yaygın belirtileri , hapşırma kızarıklık ve tahriş ile birlikte deride kaşıntı , baş ağrısı olabilir . Kan , ani astım , kronik bronşit ,eklemlerde ağrı , kısa öksürük , akciğer hasarı gibi ciddi belirtilerle karşılaşabilirsiniz ( örneğin bir yaşam için temiz bir ısıtma kanalı sistemleri olanlar gibi ) uzun bir süre boyunca toksik kalıp maruz kalan bireyler alerjik yanıtları süreli hafıza kaybı ve diğerleri .
artış

kısa bir süre içinde toz dolu ısıtma kanalları temizleme İnsanlar alerjik tepkilerin bir artış karşılaşabilirsiniz akarları , polen ya dasistemin içinde sıkışıp diğer parçacıkları toz için . Belirtileri deri döküntüsü , öksürük , hafif ateş , gözlerde sulanma ve sinüzit içerebilir . Temizlik işlemi sırasında uygun maskeleme ekipman giyen ölçüdeolasılığını havalandırma sistemlerinde sıkışıp parçacıkların bir alerjik tepki azaltır .
Lejyonelozlar

Tıkalı havalandırma sistemleri bakteriler için zemin ıslahı . Lejyoner hastalığı havalandırma sistemleri ve sıcak su makineleri tipik karanlık, nemli bölgelerde aerobik yetişir . ( Solunması halinde )bakteri ile enfekte ısıtma kanalları temizleme işçileri ateş, titreme , kas ağrıları , koordinasyon kaybı ve genellikle zatürree gelişir . Hastalık genellikle maruz bırakıldıktan sonra , iki ila 10 gün arasında sergilenir . Tedavi olmadan ,hastalık genellikle ölümle sonuçlanır.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com