| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Prostatek Q Yan Etkileri

Prosta Q genel prostat sağlığını iyileştirmek ve prostat kanserine yol sorunları önlemek için ek şeklinde kullanılan doğal maddeler karışımıdır . Ilaç , kronik non bakteriyel prostatit , pelvik ağrı sendromu , prostatodini ve cinsel işlev bozukluğu ile ilişkili semptomları hafifletmek için kullanılır . Çoğu prostat ilaçlar ile olduğu gibi, kullanımı ile ilişkili yan etkileri vardır. Ortak Yan Etkileri

Yan etkileri hafif mide bulantısı , kusma ,ayaklarda karıncalanma hissi , ishal , hafif baş ağrısı , mide ve genel halsizlik. Bu bu ilacı kullanarak ilişkilien yaygın yan etkiler kabul edilirken , sadece küçük bir kullanıcı miktarını etkiler.
Şiddetli Yan Etkiler

Ne yazık ki , orada da Bu ilacı kullanarak ilişkili ciddi yan etkileri bir dizi . Bunlardan bazıları alerjik reaksiyon , şiddetli deri döküntüsü , nefes darlığı , ürtiker ,göğüs sıkma ,boğaz kapanış vedudaklar , ağız , dil ve boğaz şişme sayılabilir . Bu yan etkiler de çok nadirdir ve kullanıcıların büyük miktarda etkilemez.
Önemli Güvenlik Bilgileri

başka ile Prosta Q birleştirmek etmeyin bitkisel bu olumsuz birbirleriyle reaksiyona ve ilaç etkilerini ortadan olabilir tedavinin seyri boyunca takviyesi . Diğerleri kadar 1 ay boyunca sonuçlarını görmek yok ederken bazı hastalar ,birinci doz sonra iyileşme göreceksiniz . Sonuç olarak , optimal sonuçlar sağlamak için tedavitüm kurs içinilaç kullanmaya devam etmek önemlidir .
Kullanım

Her zaman doğrudan bağlantılı Prosta Q kullanmak etikette tavsiye edilmiştir ne daha büyük dozlarda doktor emir ve asla . Prosta Q hap şeklinde tatbik edilir ve yemek zamanında günde ( doz başına 1 hap ) başına üç kez alınmalıdır. Hepilaç düzgün vücut tarafından sindirilir olduğundan emin olmak için su dolu camhapı yut . Her zaman nemden kaynaklarından ve oda sıcaklığında Prosta Q saklayın .
Eğeryukarıda belirtilen yan etkilerin herhangi birini yaşarsanız , derhal doktorunuza başvurun

Uyarı .

bir doz aşımı şüphesi varsa , doğrudanen yakın acil servisezehir kontrol merkezi ve baş başvurun.

Prosta Q prostat rahatsızlığı ile ilgili belirtileri tedavi etmek içindir sadece ve diğer için asla kullanılmamalıdır tıbbi durum , özellikle bir doktor tarafından reçete edilmediği sürece .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com