| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Hemoroid Tedavisi Maliyet

Hemoroidalt rektum ve anüs iltihaplı veya şişmiş damarlar vardır . Mayo Clinic göre , hemoroid 50 yaş ile yetişkinlerin yaklaşık yarısını etkileyen , son derece yaygındır . Düşük maliyetli ve over - the-counter birçok tedaviler mevcuttur . Tedavi yardım ve hemoroid önlemek bazı yaşam tarzı değişiklikleri de vardır .

Süzme , zaman , obezite , sürekli ishal veya kabızlık , gebelik ve anal ilişki uzun süreler içintuvalette otururken hemoroide neden olabilir Nedenleri . Anüs veya rektumdamarları tahriş şey hemoroid neden olabilir . Damarları zayıflamasıyaşlanma sürecinin doğal bir parçasıdır . Hemoroid

Birçok topikal kremler over - the- mevcutColon Amerikan Derneği ve Rektum Cerrahi
Topikal Kremler
göre , yaşlı insanlarda daha sık olmasının nedeni budur hemoroid tedavisi için karşı . Bu kremler çoğunda aktif madde fenilefrin,et hemoroid Cream göre , hemoroid inflamasyonu azaltarak , kan damarlarının daralmasına neden olan bir ilaçtır. Bazı hemoroid kremleri de hidrokortizon , aynı zamanda kaşıntı azaltmaya yardımcı olabilir , anti -inflamatuar ilacın başka bir türü içeriyor . Over- the-counter kremler maliyet değişebilir , ancak çoğu on dolar altında .
Minimal İnvaziv Girişimler

Mayo Clinic göre , gibi işlemler lastik bant ligasyonu , iç hemoroid tedavisi için doku - küçülen ilaçlar ve lazer tedavileri ile enjeksiyon birçok hasta için tamamendurum tedavi olabilir . Bu tedaviler ayaktan uygulanabilir. Bu işlemler genellikle sigorta kapsamındadır , ancakweb sitesi Maliyet Yardımcının .
Cerrahisi

Cerrahi göre ,sigortasız hasta için 1500 $ 500 $ mal olabiliren pahalı hemoroid tedavi yöntemi ve Maliyet Yardımcısı göre , 12.000 $ 'a kadar mal olabilir . Diğer tüm tedaviler başarısız olduğunda cerrahi genellikle sadece tavsiye edilir . Virginia Hastanesi'nde Cerrahi Associates göre , hemoroid ameliyatları hemoroidektomi ,hemoroid cerrahi olarak çıkartılması dahil , . Ve zımbalama ,hemoroide kan akışının kapalı kısma
Diyet

daha fazla lif yemeColon Amerikan Derneği ve Rektum Cerrahi göre ,anüs ve rektumdamarlar üzerindeki stres ve gerginliği azaltarak , bağırsak hareketlerini düzenlemeye yardımcı olur . Daha fazla meyve ve sebze yeme ve sekiz bardak su bir gün içme zamanda sindirim düzenlemeye yardımcı olabilir . Bunlar hemoroid ve onlar gerektirebilirpotansiyel olarak yüksek maliyetli ilaçlar ve ameliyatlar önleyebilir düşük maliyetli önlemler vardır.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com