| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir Belly Button Piercing bir Enfeksiyon Cure nasıl

da bir göbek piercing olarak adlandırılan bir göbek piercing , vücut süsleme popüler bir türüdür . Iyileşmek için bir kulak delme için gerekenzaman karşılaştırılabilir nispeten hızlı iyileşir piercingvücut . Düzgündelici temizlemek ya da yakında bir piercing aldıktan sonra su vücudunuzun batırmak için başarısız Ancak , senin göbek piercing enfekte alabilir . Enfeksiyon şişlik, kızarıklık ve bazen , sarı - yeşilimsi irin ile işaretlenir . Sen Salt
Antibiyotik merhem
Q - İpucu Hidrojen peroksit
ihtiyacınız olacak şeyler
1 Talimatları göster
Su p> senin bulaşmış göbek piercing nasıl yara olursa olsun içeritakı tutun , senhalkayı kaldırmak asla. Son derece hızlı kapatmak iyileşmek için başarısız , vehalka takın mümkün olmayabilir Piercing . Piercing yakın yaparsa , bir apse olarak adlandırılan bir altında deri enfeksiyon neden olabilir .
2

bir tuzlu su çözeltisi yapın ve peroksit iki damla ekleyin. Sizin göbek piercing yukarı iterek ,tuzlu su çözeltisi ile bir Q - ucu ilehalka temizleyin . Tuzlu sudelici kurur çünküpiercing içineçözüm almamak unutmayın .
3

bir sıcak duş alın ve yan ve yukarı ve aşağı , herhangi bir bakteri kaldırmak içinhalka yan döndürmek birikmesi. Haladuş yaparken , hafifçe sabun iledeldi bölgeyi temizleyin.
4

yavaşça bir kağıt havlu ile vurarakpiercing kurulayın . Hafifçeenfekte bölgeye antibiyotik merhem uygulayın ve

içeri ıslatın

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com