| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Enfeksiyon Hastalıkları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Evde İnsanlardaki Kennel Öksürük tedavi nasıl

Kennel öksürük ( Bordetella bronchiseptica ) çiftlik ve pet hayvanları ortak , son derece bulaşıcı üst solunum yolu enfeksiyonu ve çoğu köpek kulübeleri bunun için aşı henüz köpekler kabul etmeyecektir . Insanlar bordetella bronchiseptica'dan yakalamak için anormal olduğunu , ancak bunu yaptıklarında , özel tedavi gerektirir . Doktorunuz nasıl evde reçete edilen ilaçlar ile kendi kendinizi tedavi için size öğretmek mümkün olacaktır . Sen Balgam kültürü
Levofloksasin
Sulfametoksazol ve daha fazlası Talimatları


trimetoprim
İçme suyu
Papatya çayı
Hekim ve eczacı ihtiyacınız olacak şeyler > 1 nefes darlığı , göğüs ağrısı , öksürük verimsiz ve düşük dereceli ateş,belirtileri , tanır

. Enfeksiyonolası rota , çiftlik veya refakatçi hayvanlar tipik maruz kalma , son zamanlarda vardı ya da köpek kulübesi öksürük aşısı olmuştur özellikle o kim tanır . Doktorunuzla bu tarihin tüm paylaşın .
2

doktorunuza görünün . Ciddi ya da kronik olabilir gibi bu belirtiler , tedavi edilmezse gitmesine izin vermeyin . Bir üst solunum şikayet için her zamanki ev ilaçları bir bakteriyel enfeksiyon ile yardımcı olmaz ve size köpek kulübesi öksürük şüpheleniyorsanız, ilaçların çok özel bir kombinasyonunu gerektirmektedir .
3

bir balgam kültürü için isteyin . Eğer köpek kulübesi öksürük şüpheleniyorsanız , doktorunuz bunu onaylamak veya ekarte etmek için ya bir balgam kültürü sipariş edebilirsiniz . Insanlar nadiren bakterilerin bu tür yakalamak , çünkü onu bunu dikkate doğrudan sürece , doktorunuz muhtemelen şüpheli olmaz .
4

olarak yönettiği doktor reçeteilaçlarınızı alın . İnsanlarda bildirilen köpek kulübesi öksürükbirkaç durumda, doktorlar genellikle(ayrıca Levaquin olarak da bilinir ) , güçlü antibiyotikler levofloksasin ve trimetoprim - sulfametoksazol kombinasyonu ile kalıcı bir başarı vardı . Eğer aldığınız herhangi sahip diğer sağlık koşulları ve diğer ilaçlar hakkında doktorunuza söyleyin .
5

bol su içilmelidir. Su vücudun bakteri uzak floş yardımcı olur vebağışıklık sistemi bu inatçı enfeksiyon savaşları sırasında sağlıklı hücreleri tutmanıza yardımcı olur . Bu enfeksiyonu varsa içtiğiniz verebilecek diğer berrak sıvılar papatya gibi sakinleştirici çaylar bulunmaktadır . Salgıları kalınlaşır ve belirtiler daha kötü yapabilir , süt kaçının .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com