| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | depresyon |

Sağlığı ve Hastalıkları

Sen Depresyon Meds Go Off miyim

? Depresyon Amerikalıların 10 kadar yüzde etkiler . Hastalık uzun süreli ve kronik olabilir , ya da sadece böyle bir yakının kaybı gibi özellikle zor zaman , bir sonucu olabilir . İlaçlar

depresyon içinen yaygın reçetelerusdoctor.com sitesine göre Prozac , Paxil , Zoloft , Nortripyline Desipramin , Protriptline , Amitriptilin , imipramin ve Doksepin vardır . Tüm ilaçlarda olduğu gibi , bu birçok yan etkileri olabilir .
Durdurma İlaçlar

Antidepresan kullanımı giderek konik kapalı olmalıdır . Yavaş yavaş eksilmek uyulmaması ağır yoksunluk belirtileri hafif yol açabilir ; Bu tür halüsinasyonlar , bulantı , grip benzeri belirtiler , denge problemleri , bulanık görme ve diğerleri .
Destek olarak

içinen iyi planı için bir doktora görün antidepresanları olsun . Aile, destek grupları ve psikoterapi tümyoksunluk aşamasında çok yararlı olabilir .
Etkinlik

Egzersiz 30 dakika boyunca en az üç kez bir hafta bir anda . Egzersiz hastalıklara dayanıklılık , direncini arttırır ve vücuda endorfin salgılayarak ruh halinizi yükseltir
Diyet

sağlıklı , dengeli bir diyet Birisi durdurma antidepresanlara için çok önemli olabilir . Bu iyi zihinsel ve fiziksel şekli sizi tutar . B6 25 ila 50 mg , her gün alınması da yoksunluk sorunları hafifletmeye yardımcı olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com