| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | DEHB |

Sağlığı ve Hastalıkları

Doğal Vitaminler DEHB yardım için gerekli

ne ? Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu ( DEHB ) uzun bir süre için tek bir görev üzerinde duruldu kalması için bir yetersizlik ile karakterizedir . DEHB tedavisi genellikle reçeteli ilaç olmuştur , ancak doğal tedavileri de mevcuttur . Magnezyum

Magnezyum , kalp ritmini düzenlemek , merkezi sinir sistemi sakin ve bilişsel işlev teşvik etmek gereklidir . Magnezyum yeterli miktarda olmadan, depresyon , anksiyete ve sinirlilik karşılaşabilirsiniz. Progressivehealth.com göre , DEHB olan kişiler genellikle magnezyum eksiklikleri var . Magnezyum normal bir düzeyi DEHB olanlarda hiperaktivite azaltabilirsiniz .

Magnezyum seviyelerini artırmak için , bir hap ile diyet takviye deneyin . Magnezyum içeren gıdalar olduğunu, ancak , orada olduğunu unutmayın . Bu besinler DEHB denemek ve kontrol etmek için diyet dahil edilmelidir . Gibi yapraklı yeşil sebzeler , rafine edilmemiş tahıllar, tohum ve fındık gibi besinler her magnezyum içerir.
Çinko

çinko uygun seviyeleri ile vücut , gebelik sırasında uygun büyüme için önemli ve de önemli olan sağlıklı bir bağışıklık sistemine sahip olacaktır . Çinko eksikliği inhibe büyüme , ishal , saç dökülmesi ve iştahsızlık gibi çeşitli belirtiler var . DEHB olan progressivehealth.com göre, DEHB olmayanlara göre çinko miktarda azalmıştır .

Çinko bir ek hap şeklinde bulunabilir . Çinko için Doğal kaynaklar istiridye , kırmızı et , kümes hayvanları her türlü , kepekli tahıllar , fasulye ve fındık içerir . Diyet içine bu gıdalar ekleyin .
B vitaminleri

B vitaminleri vücut fonksiyonları bir dizi sorumludur . Temelde , B vitaminleri sağlıklı bir metabolizma destekler . Bunlar ayrıca, cilt sağlığı , sinir hücresi bakım ve enerji seviyelerini artırmak . B vitaminleri yeterli seviyede olmadan, ağrı , kızarıklık, kronik yorgunluk veya başka belirtiler karşılaşabilirsiniz . Anksiyete ve depresyon - - solutions.com göre , B vitaminleri yeterli düzeyde sahip DEHB olan kişilerde konsantrasyonu artırabilir .

Yeşil yapraklı sebzeler vitamin B1 , B2 ve B3 içerir . B6 , piridoksin olarak da bilinir , DEHB kontrolünde en önemli olabilirB vitaminidir. Piridoksin brokoli, tavuk göğsü , patates , beyaz pirinç , meyve ve kabak bulunur . Ayrıca B vitaminleri sağlıklı düzeyleri için bir multivitamin alabilir . Vitamin B6 içerdiğinden emin olun .
C vitamini

C vitamini sağlıklı bir bağışıklık sistemi için önemlidir . Buna ek olarak , C vitamini kollajen sentezi ve demir emilimine yardımcı olur , ve bir antioksidandır . Diyet için daha fazla C vitamini ekleyerek , odaklanma ve konsantre olma yeteneğini geliştirmek gerekir . C vitamini en ünlü portakal ve portakal suyu onun varlığı bilinir. Ayrıca kivi C vitamini bulabilirsiniz , kırmızı dolmalık biber , çilek , mango , ıspanak ve brokoli .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com